See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa generatorów 99Mo/99mTc, radiofarmaceutyków gotowych do użycia oraz zestawów do znakowania 99mTc na potrzeby Kliniki/Oddziału Zakładu Medycyny Nuklearnej SP ZOZ CSK UM w Łodzi”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawa generatorów 99Mo/99mTc, radiofarmaceutyków gotowych do użycia oraz zestawów do znakowania 99mTc na potrzeby Kliniki/Oddziału Zakładu Medycyny Nuklearnej SP ZOZ CSK UM w Łodzi „ 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 oraz Załącznik nr 2A - Opis przedmiotu zamówienia tab.1A i 1 B do Specyfikacji Warunków Zamówienia 3. Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych - Pakiety: Nr 1- Nr 10 opisanych szczegółowo w Załączniku nr 2 oraz Załączniku 2A. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę pakietów (części). 5. Przedmiot zamówienia został opisany zgodnie z art. 101 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp. przez określenie wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, w tym wymagań środowiskowych, podane parametry są dostatecznie precyzyjne, aby umożliwić wykonawcom ustalenie przedmiotu zamówienia, a zamawiającemu udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: ZP/97/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 50% ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10