2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de verwerving van licenties, cloud abonnementen, gebruiksrechten, onderhouds- en ondersteuningsprogramma’s m.b.t. standaard software en bijhorende dienstverlening
Beschreibung: Deze opdracht moet leiden tot een niet-exclusieve raamovereenkomst met één leverancier voor de verwerving van licenties, gebruiksrechten, cloud abonnementen en/of onderhouds- en/of ondersteuningsprogramma’s m.b.t. “multi-vendor” standaard software, die op klassieke wijze (via download of op drager) en/of als dienst (cloud service) wordt aangeboden. De opdrachtnemer voorziet in een (voor de afnemers) facultatief “multi-vendor” dienstenpakket, van aankoop- en beheersadvies (rond licentievoorwaarden, prijsmodellen, verschillende versies en gebruiksvoorwaarden, ...) t.e.m. begeleiding bij de installatie of activering en ingebruikname. (Cfr. Selectiedocument)
Interne Kennung: CSMRTSOFT23b
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSMRTSOFT23b - 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cfr. Selectiedocument