2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stad Vilvoorde: Modulair nieuwbouwgebouw voor stedelijke basisschool 'De Puzzel' met turnzaal
Beschreibung: Stad Vilvoorde: Oproep tot indiening van aanvragen tot deelneming voor de overheidsopdracht voor werken met als voorwerp: Modulair nieuwbouwgebouw voor stedelijke basisschool 'De Puzzel' met turnzaal.
Interne Kennung: S1345
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1345 - 1
Beschreibung: Stad Vilvoorde: Oproep tot indiening van aanvragen tot deelneming voor de overheidsopdracht voor werken met als voorwerp: 'Modulair nieuwbouwgebouw voor stedelijke basisschool 'De Puzzel' met turnzaal.
Interne Kennung: 1