660179-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – (DFP.271.161.2026.PS) Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, zestawów do znieczuleń miejscowych, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (DFP.271.161.2026.PS) Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, zestawów do znieczuleń miejscowych, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, zestawów do znieczuleń miejscowych, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego i kosmetyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ (arkusz cenowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: DFP.271.161.2026.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33171300 Epiduralset, 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: 1. Ferri hydroxidum saccharum - 500 szt.;
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: 1. Dexketoprofen - 30 000 szt.; 2. Dexketoprofen - 6 000 szt.; 3. Olmesartanum medoxomilum - 1 008 szt.; 4. Olmesartanum medoxomilum - 280 szt.; 5. Olmesartanum medoxomilum + Hydrochlorothiazidum - 280 szt.; 6. Olmesartanum medoxomilum + Amlodipinum - 280 szt.; 7. Olmesartanum medoxomilum + Amlodipinum - 280 szt.; 8. Olmesartanum medoxomilum + Amlodipinum - 280 szt.; 9. Olmesartanum medoxomilum + Amlodipinum + Hydrochlorothiazidum - 280 szt.; 10. Olmesartanum medoxomilum + Amlodipinum + Hydrochlorothiazidum - 280 szt.; 11. Olmesartanum medoxomilum + Amlodipinum + Hydrochlorothiazidum - 280 szt.;
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: 1. Ornithini aspartas - 14 000 szt.; 2. Ornithini aspartas - 13 500 szt.; 3. Amantadinum - 250 szt.;
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: 1. 10% roztwór aminokwasów - 8 000 szt.;
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: 1. Polidocanolum - 50 szt.; 2. Polidocanolum - 1 200 szt.; 3. Etoricoxibum - 4 536 szt.; 4. Etoricoxibum - 4 536 szt.; 5. Aciclovirum - 180 szt.; 6. Piracetamum - 5 400 szt.; 7. Pentoxifyllinum - 5 400 szt.;
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: 1. Fenoteroli hydrobromidum + Ipratropii bromidum - 12 000 szt.; 2. Ipratropii bromidum - 900 szt.; 3. Trazodoni hydrochloridum - 3 240 szt.; 4. Trazodoni hydrochloridum - 30 000 szt.; 5. Trazodoni hydrochloridum - 3 240 szt.; 6. Lurasidonum - 1 512 szt.; 7. Lurasidonum - 1512 szt.; 8. Lurasidonum - 2 016 szt.;
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: 1. 1 butelka zawiera: Natrii sulfas anhydricus + Magnesii sulfas heptahydricus + Kalii sulfas - 900 szt.;
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: 1. Dexamethasonum + Neomycinum + Polymyxinum B - 700 szt.;
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Beschreibung: 1. Cefepimum - 10 000 szt.; 2. Cefepimum - 20 000 szt.;
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Beschreibung: 1. Oxycodoni hydrochloridum - 25 000 szt.; 2. Oxycodoni hydrochloridum - 60 000 szt.;
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Beschreibung: 1. Heparinum - 4 000 szt.;
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Beschreibung: 1. Landiololum - 2 000 szt.; 2. Argipresyna - 2 500 szt.;
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13
Beschreibung: 1. Każda ampułko-strzykawka (0,5 ml) zawiera 2,5 mg soli sodowej fondaparynuksu - 1 800 szt.; 2. Każda ampułko-strzykawka (0,6 ml) zawiera 7,5 mg soli sodowej fondaparynuksu - 150 szt.;
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14
Beschreibung: 1. Allopurinolum - 120 000 szt.; 2. Allopurinolum - 5 400 szt.;
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15
Beschreibung: 1. Clozapinum - 12 600 szt.; 2. Clozapinum - 10 000 szt.; 3. Fluoxetinum - 6 048 szt.; 4. Fluoxetinum - 10 080 szt.;
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0016
Titel: część 16
Beschreibung: 1. Lidocaini hydrochloridum - 500 szt.; 2. Aplikator do Lidocainy - 9 000 szt.; 3. Środek do dezynfekcji - 50 szt.; 4. Levomepromazinum - 5 000 szt.; 5. Methyldopum - 25 000 szt.; 6. Amantadini Hydrochloridum - 1 500 szt.; 7. Kalii chloridum - 15 000 szt.;
Interne Kennung: część 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171300 Epiduralset
Los: LOT-0017
Titel: część 17
Beschreibung: 1. Amphotericinum B - 50 szt.; 2. Lacosamide - 2 016 szt.; 3. Lacosamide - 504 szt.; 4. Lacosamide - 280 szt.; 5. Lacosamide - 1 008 szt.; 6. Phenoxymethylpenicillinum kalicum - 2 160 szt.; 7. Olodaterolum + Tiotropium - 70 op.; 8. Sulfasalazinum - 5 400 szt.; 9. Alverini citras + Simeticonum - 360 szt.; 10. Fluticasoni furoas - 10 szt.; 11. Levistici radix + Centaurii herba + Rosmarini folium - 2 160 szt.; 12. Budesonidum - 2 160 szt.; 13. Gonadotrophinum chorionicum - 100 szt.; 14. Lidocainum - 600 szt.; 15. Natrii alginas + Natrii hydrogenocarbonas + Calcii carbonas - 30 szt.; 16. Carbamazepinum - 40 szt.; 17. Prednisolone hemisuccinate - 300 szt.; 18. Prednisolone hemisuccinate - 300 szt.; 19. Paracetamolum - 4 800 szt.; 20. Paracetamolum - 4 800 szt.; 21. Metamizolum natricum monohydricum - 10 000 szt.; 22. Apixabanum - 3 240 szt.; 23. Apixabanum - 3 240 szt.; 24. Acidum ursodeoxycholicum - 1 000 szt.; 25. Acidum ursodeoxycholicum - 1 000 szt.; 26. Hydrogenii peroxidum - 100 szt.; 27. Acidum folicum - 1 080 szt.; 28. Misoprostolum - 1 44 szt.; 29. Leflunomidum - 270 szt.; 30. krople do oczu - 25 szt.; 31. Izotoniczny roztwór - 360 szt.; 32. Hipoalergiczna dieta elementarna - 250 szt.;
Interne Kennung: część 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0018
Titel: część 18
Beschreibung: 1. Meropenemum - 700 szt.; 2. Meropenemum - 100 szt.;
Interne Kennung: część 18
Los: LOT-0019
Titel: część 19
Beschreibung: 1. Lorazepamum - 1 500 szt.; 2. Lorazepamum - 1 500 szt.; 3. Lorazepamum - 60 000 szt.; 4. Lorazepamum - 4 500 szt.;
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0020
Titel: część 20
Beschreibung: 1. Fibrinogenum humanum - 3 500 szt.;
Interne Kennung: część 20
Los: LOT-0021
Titel: część 21
Beschreibung: 1. Prothrombinum multiplex humanum - 3 500 szt.;
Interne Kennung: część 21
Los: LOT-0022
Titel: część 22
Beschreibung: 1. Paliperidonum - 36 szt.; 2. Paliperidonum - 70 szt.; 3. Paliperidonum - 90 szt.; 4. Paliperidonum - 5 szt.; 5. Paliperidonum - 5 szt.; 6. Paliperidonum - 1 szt.;
Interne Kennung: część 22
Los: LOT-0023
Titel: część 23
Beschreibung: 1. Łatka hemostatyczna - 5 op.; 2. Łatka hemostatyczna - 10 op.;
Interne Kennung: część 23
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0024
Titel: część 24
Beschreibung: 1. polisacharydowy system hemostatyczny - 600 szt.; 2. polisacharydowy system hemostatyczny - 30 szt.; 3. polisacharydowy system hemostatyczny - 10 szt.; 4. polisacharydowy system hemostatyczny - 5 szt.;
Interne Kennung: część 24
Los: LOT-0025
Titel: część 25
Beschreibung: 1. Opatrunek donosowy - 1 000 szt.; 2. Opatrunek donosowy - 200 szt.;
Interne Kennung: część 25
Los: LOT-0026
Titel: część 26
Beschreibung: 1. Methylthioninii chloridum - 2 000 szt.;
Interne Kennung: część 26
Los: LOT-0027
Titel: część 27
Beschreibung: 1. Kwaśny koncentrat wodorowęglanowy do hemodializy - 10 000 szt.;
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0028
Titel: część 28
Beschreibung: 1. dichlorowodorek octenidyny - 6 500 szt.; 2. dichlorowodorek octenidyny - 500 szt.;
Interne Kennung: część 28
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte