660187-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Odvajanje in čiščenje odpadne vode v aglomeraciji Celje 2019 in delu aglomeracije Šentjur 2019 v Mestni občini Celje in Občini Štore
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odvajanje in čiščenje odpadne vode v aglomeraciji Celje 2019 in delu aglomeracije Šentjur 2019 v Mestni občini Celje in Občini Štore
Beschreibung: Odvajanje in čiščenje odpadne vode v aglomeraciji Celje 2019 in delu aglomeracije Šentjur 2019 v Mestni občini Celje in Občini Štore - izgradnja kanalizacijskega omrežja in nadgradnja Čistilne naprave Škofja vas.
Interne Kennung: JN-79776
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kukovčeva cesta, Zagrad in Zvodno v Mestni občini Celje.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019 - podprojekti št. 1) Kukovčeva cesta - cesta v Laško, 2) Zagrad, Zvodno in 26) Zagrad - Pod gradom.
Interne Kennung: 555842
Los: LOT-0002
Titel: Mirna pot, Teharska in Vrhe v Mestni občini Celje.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 3) Mirna pot, proti vrtnariji, 4) Teharska, 5) Vrhe - Sv. Ana in 6) Vrhe - Ulica nad streliščem.
Interne Kennung: 555849
Los: LOT-0003
Titel: Zgornja Hudinja, Ulica heroja Šarha, Ob Hudinji in Obrtna v Mestni občini Celje
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 11) Zg. Hudinja 22-26, 14) Ulica heroja Šarha, 17) Ob Hudinji, 21) Obrtna spodnji del, stranska veja, 24) Obrtna stranske veje (1), Obrtna stranske veje (2) in Obrtna stranske veje (3).
Interne Kennung: 555850
Los: LOT-0004
Titel: Ljubečna, Šmiklavž in Cesta v Zadobrovo v Mestni občini Celje.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 7) Ljubečna - poljska pot, 8) Ljubečna - Štekličeva, 9) Šmiklavž in 15) Cesta v Zadobrovo.
Interne Kennung: 555853
Los: LOT-0005
Titel: Prekorje, Gorica pri Šmartnem in Lopata v Mestni občini Celje.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 10) Prekorje, 13) Gorica pri Šmartnem in 25) Lopata.
Interne Kennung: 555854
Los: LOT-0006
Titel: Laška vas - Toplica in Pečovje v Občini Štore.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 1) Laška vas - Toplica in 2) Laška vas - Pečovje.
Interne Kennung: 555855
Los: LOT-0007
Titel: Kompole - Pod Gorico, Gorica v Občini Štore.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v aglomeraciji Celje 2019, podprojekti št. 3) Kompole - Pod Gorico in 4) Kompole - Gorica.
Interne Kennung: 555856
Los: LOT-0008
Titel: Prožinska vas v Občini Štore.
Beschreibung: Izgradnja manjkajoče kanalizacije v delu aglomeracije Šentjur 2019, podprojekt št. 6) Prožinska vas.
Interne Kennung: 555857
Los: LOT-0009
Titel: Čistilna naprava Škofja vas.
Beschreibung: Nadgradnja čistilne naprave Škofja vas.
Interne Kennung: 555858