660192-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauarbeiten – Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu teritoriju labiekārtošanas darbi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu teritoriju labiekārtošanas darbi
Beschreibung: Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu teritoriju labiekārtošanas darbi
Interne Kennung: DVP 2026/104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2.daļa - Daugavpils Ķīmijas apkaimes pirmsskolas izglītības iestādes Šaurā ielā 20, Daugavpilī, teritorijas labiekārtošana