2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reisikorraldusteenuste ja nendega kaasnevate teenuste tellimine
Beschreibung: Käesoleva raamlepingu esemeks on Tartu Ülikoolile reisiteenuste, sh nii Eesti Vabariigist välja suunduva reisiteenuse kui siseriiklike reisiteenuste tellimine vastavalt lisa 1 teenuse kirjeldusele ja sõlmitavale raamlepingule. Raamlepingu objektiks on reisibüroo-, reisijuhi- ja reisikorraldajateenused ning lisaks reisiteenustega sarnased ja kaasnevad teenused. Riigihangete registris märgitud raamlepingu eeldatav alguskuupäev on indikatiivne ja mittesiduv - raamleping jõustub sõlmimisel ja kehtib 24 kuud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315743-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 315743-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63516000 Travel management services
Additional classification (cpv): 55100000 Hotel services, 63512000 Sale of travel tickets and package tours services, 60400000 Air transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000