2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Schonen en onkruidvrij maken van straten en verhardingen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Beheersen onkruid op verhardingen; b. Beheersen zwerfafval/ zwerfvuil; c. Het ledigen van afvalbakken; d. Uitvoeren van de bijbehorende verkeersmaatregelen; e. Ter beschikking stellen materieel en werknemers. Raamovereenkomst Schonen binnen de Gemeente Katwijk
Interne Kennung: 4120030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -