660248-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Ochrony Środowiska-Państwowego Instytutu Badawczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Ochrony Środowiska-Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego dla Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego (IOŚ-PIB) w podziale na następujące części: Część 1- Zakup i dostawa serwerów w ramach zamówienia podstawowego i w ramach opcji. Cześć 2 – Zakup i dostawa komputerów przenośnych oraz monitorów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: P-PZ.220.16.2026.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa serwerów w ramach zamówienia podstawowego oraz opcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego jest zakup i dostawa serwerów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia do siedziby Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Słowiczej 32. Zamawiający przewiduje w ramach realizacji tej części zamówienia, możliwość skorzystania z opcji zgodnie z art. 441 ustawy pzp.
Interne Kennung: Część1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach realizacji tej części zamówienia, możliwość skorzystania z opcji zgodnie z art. 441 ustawy pzp. Szczegółowe informacje znajdują się w SWZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa komputerów przenośnych oraz monitorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów przenośnych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia do siedziby Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Słowiczej 32.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme