660283-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z TERENU GMINY JASIEŃ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z TERENU GMINY JASIEŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, wskazanych w SWZ rodzajów odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot lub podmioty odbierający/odbierające przedmiotowo określone odpady z: - nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Jasień - punktu / punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych funkcjonujących na terenie gminy Jasień w określonej poniżej ilości w okresie 24 miesięcy tj. od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Wzór Umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu wskazanych rodzajów odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot lub podmioty odbierający/odbierające przedmiotowo określone odpady z: - nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Jasień - punktu / punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych funkcjonujących na terenie gminy Jasień w określonej poniżej ilości w okresie 24 miesięcy tj. od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania następujących frakcji odpadów komunalnych wskazanych w SWZ.Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Wzór Umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
660283-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
LotLOT-0001
Options