See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enfacksfordon för insamling av avfall
Beschreibung: Orust kommun genomför en upphandling av ett (1) fabriksnytt enfacksfordon samt en option avseende ytterligare ett (1) fabriksnytt enfacksfordon. Anbudsgivare inbjuds att lämna anbud i enlighet med detta upphandlingsdokument.
Interne Kennung: Dnr. 33-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000