2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych w zakresie mechanicznym polegających na: usuwaniu usterek i awarii, wykonywaniu prac systematycznych i konserwacyjnych oraz prowadzeniu gospodarki materiałowej w obszarze urządzeń i instalacji odpopielania, odżużlania i na składowisku odpadów paleniskowych w Sowlanach w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2027 r. w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepło
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych w zakresie mechanicznym polegających na: usuwaniu usterek i awarii, wykonywaniu prac systematycznych i konserwacyjnych oraz prowadzeniu gospodarki materiałowej w obszarze urządzeń i instalacji odpopielania, odżużlania i na składowisku odpadów paleniskowych w Sowlanach w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2027 r. w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
Interne Kennung: OZ/260/KD/U/11/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Świadczenie usług serwisowych w zakresie mechanicznym polegających na: usuwaniu usterek i awarii, wykonywaniu prac systematycznych i konserwacyjnych oraz prowadzeniu gospodarki materiałowej w obszarze urządzeń i instalacji odpopielania, odżużlania i na składowisku odpadów paleniskowych w Sowlanach w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2027 r. w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłow