See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczanie wody, odprowadzanie ścieków oraz opłata abonamentowa dla budynków gminnych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju
Beschreibung: „Dostarczanie wody, odprowadzenie ścieków oraz opłata abonamentowa dla budynków gminnych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju na okres od 01.01.2026 r. do 31.10.2029 r.”. Okres świadczenia usług objętych przedmiotem zamówienia (46 miesięcy) wynika z uzyskanego Upoważnienia udzielonego przez Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój do zaciągnięcia zobowiązania finansowego w latach 2026-2029 i nie może przekroczyć daty 31.10.2029 r. Nadmieniam, że umowy zostaną zawarte w 2025 roku, niezwłocznie po wynegocjowaniu terminu realizacji oraz istotnych postanowień umownych. Wykazy budynków objętych zamówieniem stanowią Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001