660337-2023 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5.810.032,11 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5.810.032,11 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia kredytu długoterminowego w kwocie 5.810.032,11 zł (słownie: pięć milionów osiemset dziesięć tysięcy trzydzieści dwa złote 11/100) w 2023 roku z przeznaczeniem na: a) sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Zarszyn na 2023 r. w kwocie 3.823.428,11 zł, b) spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek podlegających spłacie w 2023 roku w kwocie 1.986.604,00 zł. Nie dokonano podziału zamówienia na części.
Interne Kennung: IDG.271.15.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kryteria oceny ofert: Cena - 100%
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 5.810.032,11 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia kredytu długoterminowego w kwocie 5.810.032,11 zł (słownie: pięć milionów osiemset dziesięć tysięcy trzydzieści dwa złote 11/100) w 2023 roku z przeznaczeniem na: a) sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Zarszyn na 2023 r. w kwocie 3.823.428,11 zł, b) spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek podlegających spłacie w 2023 roku w kwocie 1.986.604,00 zł. Nie dokonano podziału zamówienia na części
Interne Kennung: część nr 1