660345-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen – Kleinschalige Woonvoorzieningen (KWV) 2026-2027 Regio Westfriesland
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kleinschalige Woonvoorzieningen (KWV) 2026-2027 Regio Westfriesland
Beschreibung: In het kader van Noordje in Westfriesland zoekt de Regio Westfriesland Jeugdhulpaanbieders voor het exploiteren van Kleinschalige Woonvoorzieningen (KWV) In Kleinschalige Woonvoorzieningen wordt 24 uur per dag en 7 dagen in de week professionele pedagogische ondersteuning geboden aan jeugdigen uit de doelgroep die niet thuis, in een pleeggezin of in een (gespecialiseerd) gezinshuis kunnen wonen. In deze Selectieleidraad en bijbehorende bijlagen vindt u informatie over de aanbesteding KWV. KWV valt als dienst onder de Sociaal en Andere Specifieke Diensten van de Aanbestedingswet 2012. Gelet op de omvang van de Opdracht, de aard van de Opdracht en de karakteristieken van de leveranciersmarkt hebben we gekozen voor een dialooggerichte procedure. 41.500.000
Interne Kennung: CM00682
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: In deze Selectieleidraad en bijbehorende bijlagen vindt u informatie over de aanbesteding KWV. KWV valt als dienst onder de Sociaal en Andere Specifieke Diensten van de Aanbestedingswet 2012. Gelet op de omvang van de Opdracht, de aard van de Opdracht en de karakteristieken van de leveranciersmarkt hebben we gekozen voor een dialooggerichte procedure. In de Selectieleidraad staat: Op welke wijze jeugdhulpaanbieders zich kunnen aanmelden om mee te kunnen doen aan de Dialoog- en Inschrijffase; Op welke wijze de Westfriese gemeenten komen tot een selectie van jeugdhulpaanbieders voor de Dialoogfase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kleinschalige Woonvoorzieningen 2026-2027 Regio Westfriesland
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CM00682
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311300 Welfare services for children and young people
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1