66038-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Rettungswagen – Dodávka sanitních vozidel RZP 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka sanitních vozidel RZP 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 nových sanitních vozů typu „C“ - mobilní jednotka intenzivní péče splňujících normu ČSN EN 1789 s možností nabídnout rovnocenné řešení, s povinnou výbavou podle vyhlášky č. 296/2012 Sb. a splňující požadavky vyhlášky č. 341/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů, v souladu s požadavky zadávací dokumentace, zejm. přílohou Technická specifikace. Předmět veřejné zakázky je spolufinancován Evropskou unií z Integrovaného regionálního operačního programu, výzva č. 12 Integrovaný záchranný systém – ZZS krajů (MRR), projekt Obnova výjezdových vozidel ZZS KVK, registrační číslo projektu: CZ.06.02.01/00/22_012/0002353.
Interne Kennung: RZP 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001