See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy leków, materiałów opatrunkowych, szczepionek oraz nici i siatek chirurgicznych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, materiałów opatrunkowych, szczepionek oraz nici i siatek chirurgicznych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: leki/mat.op/szczepion/594/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33651600 Impfstoffe, 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - leki w ampułkach
Beschreibung: leki w ampułkach, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 1 - leki w ampułkach
Los: LOT-0002
Titel: 2 - leki w ampułkach - 2
Beschreibung: leki w ampułkach - 2, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 2 - leki w ampułkach - 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Norepinephrine
Beschreibung: Norepinephrine, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 3 - Norepinephrine
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Metamizole
Beschreibung: Metamizole, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 4 - Metamizole
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Immunoglobulina ludzka przeciwko wściekliźnie
Beschreibung: Immunoglobulina ludzka przeciwko wściekliźnie, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 5 - Immunoglobulina ludzka przeciwko wściekliźnie
Los: LOT-0006
Titel: 6 - Pantoprazole
Beschreibung: Pantoprazole, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 6 - Pantoprazole
Los: LOT-0007
Titel: 7- Albuminum Humanum
Beschreibung: Albuminum Humanum , zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 7- Albuminum Humanum
Los: LOT-0008
Titel: 8 - Carboxymaltosum ferricum
Beschreibung: Carboxymaltosum ferricum, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 8 - Carboxymaltosum ferricum
Los: LOT-0009
Titel: 9 - leki w ampułkach, tabletkach, plastry
Beschreibung: leki w ampułkach, tabletkach, plastry, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 9 - leki w ampułkach, tabletkach, plastry
Los: LOT-0010
Titel: 10 - Lorazepam
Beschreibung: Lorazepam, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 10 - Lorazepam
Los: LOT-0011
Titel: 11 - środki odurzające
Beschreibung: środki odurzające, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 11 - środki odurzajace
Los: LOT-0012
Titel: 12 - antybiotyki
Beschreibung: antybiotyki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 12 - antybiotyki
Los: LOT-0013
Titel: 13 - Amikacin
Beschreibung: Amikacin, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 13 - Amikacin
Los: LOT-0014
Titel: 14 - Dalteparinum natricum
Beschreibung: Dalteparinum natricum, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 14 - Dalteparinum natricum
Los: LOT-0015
Titel: 15 - tabletki
Beschreibung: tabletki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 15 - tabletki
Los: LOT-0016
Titel: 16 - tabletki - 2
Beschreibung: tabletki - 2, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 16 - tabletki - 2
Los: LOT-0017
Titel: 17 - kremy, syropy i substancje
Beschreibung: kremy, syropy i substancje, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 17 - kremy, syropy i substancje
Los: LOT-0018
Titel: 18 - Vancomycin
Beschreibung: Vancomycin, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 18 - Vancomycin
Los: LOT-0019
Titel: 19 - Aztreonamum
Beschreibung: Aztreonamum, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 19 - Aztreonamum
Los: LOT-0020
Titel: 20 - Cefazolin
Beschreibung: Cefazolin, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 20 - Cefazolin
Los: LOT-0021
Titel: 21 - produkty do żywinia pozajelitowego
Beschreibung: produkty do żywinia pozajelitowego, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 21 - produkty do żywinia pozajelitowego
Los: LOT-0022
Titel: 22 - Ceftriaxone
Beschreibung: Ceftriaxone, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 22 - Ceftriaxone
Los: LOT-0023
Titel: 23 - Cefuroxime
Beschreibung: Cefuroxime, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 23 - Cefuroxime
Los: LOT-0024
Titel: 24 - Ciprofloxacine
Beschreibung: Ciprofloxacine, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 24 - Ciprofloxacine
Los: LOT-0025
Titel: 25 - Cefotaxime
Beschreibung: Cefotaxime, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 25 - Cefotaxime
Los: LOT-0026
Titel: 26 - Enoxaparin sodium
Beschreibung: Enoxaparin sodium, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 26 - Enoxaparin sodium
Los: LOT-0027
Titel: 27 - tabletki 3
Beschreibung: tabletki 3, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 27 - tabletki 3
Los: LOT-0028
Titel: 28 - ampułki 3
Beschreibung: ampułki 3, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 28 - ampułki 3
Los: LOT-0029
Titel: 29 - ampułki 4
Beschreibung: ampułki 4, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 29 - ampułki 4
Los: LOT-0030
Titel: 30 - diety
Beschreibung: diety, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 30 - diety
Los: LOT-0031
Titel: 31 - diety 2
Beschreibung: diety 2, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 31 - diety 2
Los: LOT-0032
Titel: 32 - mleko dla noworodków
Beschreibung: mleko dla noworodków, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 32 - mleko dla noworodków
Los: LOT-0033
Titel: 33 - płyny infuzyjne
Beschreibung: płyny infuzyjne, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 33 - płyny infuzyjne
Los: LOT-0034
Titel: 34 - Iopromide
Beschreibung: Iopromide, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 34 - Iopromide
Los: LOT-0035
Titel: 35 - Sevoflurane
Beschreibung: Sevoflurane, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 35 - Sevoflurane
Los: LOT-0036
Titel: 36 - worek trójkomorowy, pediatryczny
Beschreibung: worek trójkomorowy, pediatryczny, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 36 - worek trójkomorowy, pediatryczny
Los: LOT-0037
Titel: 37 - preparaty do hemofiltracji
Beschreibung: preparaty do hemofiltracji, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 37 - preparaty do hemofiltracji
Los: LOT-0038
Titel: 38 - materiały opatrunkowe
Beschreibung: materiały opatrunkowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 38 - materiały opatrunkowe
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0039
Titel: 39 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 39 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0040
Titel: 40 - opaski i bandaże podgipsowe
Beschreibung: opaski i bandaże podgipsowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 40 - opaski i bandaże podgipsowe
Los: LOT-0041
Titel: 41 - żel zawierający poliheksanidynę
Beschreibung: żel zawierający poliheksanidynę, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 41 - żel zawierający poliheksanidynę
Los: LOT-0042
Titel: 42 - żel do cewnikowania
Beschreibung: żel do cewnikowania, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 42 - żel do cewnikowania
Los: LOT-0043
Titel: 43 - pieluchomajtki jednorazowe dla noworodków
Beschreibung: pieluchomajtki jednorazowe dla noworodków, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 43 - pieluchomajtki jednorazowe dla noworodków
Haupteinstufung (cpv): 33771200 Windeleinlagen aus Papier
Los: LOT-0044
Titel: 44 - pieluchomajtki jednorazowe dla dorosłych
Beschreibung: pieluchomajtki jednorazowe dla dorosłych, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 44 - pieluchomajtki jednorazowe dla dorosłych
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0045
Titel: 45 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 45 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0046
Titel: 46 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 46 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0047
Titel: 47 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 47 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0048
Titel: 48 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 48 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0049
Titel: 49 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 49 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0050
Titel: 50 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 50 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0051
Titel: 51 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 51 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0052
Titel: 52 - sterylny zestaw do cięcia cesarskiego
Beschreibung: sterylny zestaw do cięcia cesarskiego, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 52 - sterylny zestaw do cięcia cesarskiego
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0053
Titel: 53 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 53 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0054
Titel: 54 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 54 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0055
Titel: 55 - gaza opatrunkowa
Beschreibung: gaza opatrunkowa, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 55 - gaza opatrunkowa
Haupteinstufung (cpv): 33141114 Verbandmull
Los: LOT-0056
Titel: 56 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 56 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0057
Titel: 57 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 57 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0058
Titel: 58 - materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 58 - materiały opatrunkowe
Los: LOT-0059
Titel: 59 - roztwór do czyszczenia , nawilżania i płukania ostrych , przewlekłych i zanieczyszczonych ran
Beschreibung: roztwór do czyszczenia , nawilżania i płukania ostrych , przewlekłych i zanieczyszczonych ran, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 59 - roztwór do czyszczenia , nawilżania i płukania ostrych , przewlekłych i zanieczyszczonych ran
Los: LOT-0060
Titel: 60 - podkład higieniczny z wkładem chłonnym
Beschreibung: podkład higieniczny z wkładem chłonnym, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 60 - podkład higieniczny z wkładem chłonnym
Los: LOT-0061
Titel: 61 - wata celulozowa
Beschreibung: wata celulozowa, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 61 - wata celulozowa
Haupteinstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0062
Titel: 62 - produkty farmaceutyczne
Beschreibung: produkty farmaceutyczne, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 62 - produkty farmaceutyczne
Los: LOT-0063
Titel: 63 - wapno sodowane granulowane
Beschreibung: wapno sodowane granulowane, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 63 - wapno sodowane granulowane
Los: LOT-0064
Titel: 64 - kompresy
Beschreibung: kompresy, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 64 - kompresy
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0065
Titel: 65 - gaziki
Beschreibung: gaziki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 65 - gaziki
Haupteinstufung (cpv): 33141118 Wischkompressen
Los: LOT-0066
Titel: 66 - serweta samoprzylepna
Beschreibung: serweta samoprzylepna, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 66 - serweta samoprzylepna
Los: LOT-0067
Titel: 67 - strzykawki i igła tępa z filtrem
Beschreibung: strzykawki i igła tępa z filtrem, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 67 - strzykawki i igła tępa z filtrem
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0068
Titel: 68 - cewnik dwuświatłowy
Beschreibung: cewnik dwuświatłowy, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 68 - cewnik dwuświatłowy
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0069
Titel: 69 - proszek hemostatyczny
Beschreibung: proszek hemostatyczny, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 69 - proszek hemostatyczny
Los: LOT-0070
Titel: 70 - zestaw do dezynfekcji pola operacyjnego
Beschreibung: zestaw do dezynfekcji pola operacyjnego, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 70 - zestaw do dezynfekcji pola operacyjnego
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0071
Titel: 71 - szczepionki
Beschreibung: szczepionki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 71 - szczepionki
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0072
Titel: 72 - szczepionki
Interne Kennung: 72 - szczepionki
Los: LOT-0073
Titel: 73 - szczepionki
Interne Kennung: 73 - szczepionki
Los: LOT-0074
Titel: 74 - szczepionki
Interne Kennung: 74 - szczepionki
Los: LOT-0075
Titel: 75 - szczepionki
Interne Kennung: 75 - szczepionki
Los: LOT-0076
Titel: 76 - szczepionki
Interne Kennung: 76 - szczepionki
Los: LOT-0077
Titel: 77 - nici chirurgiczne
Beschreibung: nici chirurgiczne, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 77 - nici chirurgiczne
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0078
Titel: 78 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 78 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0079
Titel: 79 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 79 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0080
Titel: 80 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 80 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0081
Titel: 81 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 81 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0082
Titel: 82 - dostawa wosku kostnego i taśmy silikonowej retrakcyjnej
Beschreibung: dostawa wosku kostnego i taśmy silikonowej retrakcyjnej, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 82 - dostawa wosku kostnego i taśmy silikonowej retrakcyjnej
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0083
Titel: 83 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 83 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0084
Titel: 84 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 84 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0085
Titel: 85 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 85 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0086
Titel: 86 - nici chirurgiczne
Interne Kennung: 86 - nici chirurgiczne
Los: LOT-0087
Titel: 87 - siatki do przepuklin pachwinowych i pępkowych
Beschreibung: siatki do przepuklin pachwinowych i pępkowych, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 87 - siatki do przepuklin pachwinowych i pępkowych
Los: LOT-0088
Titel: 88 - siatki przepuklinowe, polipropylenowe
Beschreibung: siatki przepuklinowe, polipropylenowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 88 - siatki przepuklinowe, polipropylenowe
Los: LOT-0089
Titel: 89 - ultralekkie siatki do kanału pachwiny
Beschreibung: ultralekkie siatki do kanału pachwiny, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: 89 - ultralekkie siatki do kanału pachwiny
660400-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: leki/mat.op/szczepion/594/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki, 33651600 Szczepionki, 33141121 Szwy chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1 - leki w ampułkach
Wewnętrzny identyfikator: 1 - leki w ampułkach
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2 - leki w ampułkach - 2
Wewnętrzny identyfikator: 2 - leki w ampułkach - 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 - Norepinephrine
Wewnętrzny identyfikator: 3 - Norepinephrine
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4 - Metamizole
Wewnętrzny identyfikator: 4 - Metamizole
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6 - Pantoprazole
Wewnętrzny identyfikator: 6 - Pantoprazole
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7- Albuminum Humanum
Wewnętrzny identyfikator: 7- Albuminum Humanum
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8 - Carboxymaltosum ferricum
Wewnętrzny identyfikator: 8 - Carboxymaltosum ferricum
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10 - Lorazepam
Wewnętrzny identyfikator: 10 - Lorazepam
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11 - środki odurzające
Wewnętrzny identyfikator: 11 - środki odurzajace
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12 - antybiotyki
Wewnętrzny identyfikator: 12 - antybiotyki
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13 - Amikacin
Wewnętrzny identyfikator: 13 - Amikacin
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14 - Dalteparinum natricum
Wewnętrzny identyfikator: 14 - Dalteparinum natricum
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15 - tabletki
Wewnętrzny identyfikator: 15 - tabletki
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16 - tabletki - 2
Wewnętrzny identyfikator: 16 - tabletki - 2
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17 - kremy, syropy i substancje
Wewnętrzny identyfikator: 17 - kremy, syropy i substancje
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18 - Vancomycin
Wewnętrzny identyfikator: 18 - Vancomycin
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19 - Aztreonamum
Wewnętrzny identyfikator: 19 - Aztreonamum
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20 - Cefazolin
Wewnętrzny identyfikator: 20 - Cefazolin
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22 - Ceftriaxone
Wewnętrzny identyfikator: 22 - Ceftriaxone
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23 - Cefuroxime
Wewnętrzny identyfikator: 23 - Cefuroxime
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24 - Ciprofloxacine
Wewnętrzny identyfikator: 24 - Ciprofloxacine
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25 - Cefotaxime
Wewnętrzny identyfikator: 25 - Cefotaxime
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26 - Enoxaparin sodium
Wewnętrzny identyfikator: 26 - Enoxaparin sodium
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27 - tabletki 3
Wewnętrzny identyfikator: 27 - tabletki 3
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28 - ampułki 3
Wewnętrzny identyfikator: 28 - ampułki 3
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 29 - ampułki 4
Wewnętrzny identyfikator: 29 - ampułki 4
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 30 - diety
Wewnętrzny identyfikator: 30 - diety
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 31 - diety 2
Wewnętrzny identyfikator: 31 - diety 2
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 32 - mleko dla noworodków
Wewnętrzny identyfikator: 32 - mleko dla noworodków
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 33 - płyny infuzyjne
Wewnętrzny identyfikator: 33 - płyny infuzyjne
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 34 - Iopromide
Wewnętrzny identyfikator: 34 - Iopromide
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 35 - Sevoflurane
Wewnętrzny identyfikator: 35 - Sevoflurane
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: 36 - worek trójkomorowy, pediatryczny
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: 37 - preparaty do hemofiltracji
Wewnętrzny identyfikator: 37 - preparaty do hemofiltracji
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: 38 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 38 - materiały opatrunkowe
Główna klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: 39 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 39 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: 40 - opaski i bandaże podgipsowe
Wewnętrzny identyfikator: 40 - opaski i bandaże podgipsowe
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: 41 - żel zawierający poliheksanidynę
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: 42 - żel do cewnikowania
Wewnętrzny identyfikator: 42 - żel do cewnikowania
Część zamówienia: LOT-0043
Główna klasyfikacja (cpv): 33771200 Pieluszki dla niemowląt
Część zamówienia: LOT-0044
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: 45 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 45 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: 46 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 46 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: 47 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 47 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: 48 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 48 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: 49 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 49 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: 50 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 50 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: 51 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 51 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0052
Główna klasyfikacja (cpv): 33141116 Zestawy opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: 53 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 53 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: 54 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 54 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: 55 - gaza opatrunkowa
Wewnętrzny identyfikator: 55 - gaza opatrunkowa
Główna klasyfikacja (cpv): 33141114 Gaza medyczna
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: 56 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 56 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: 57 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 57 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: 58 - materiały opatrunkowe
Wewnętrzny identyfikator: 58 - materiały opatrunkowe
Część zamówienia: LOT-0059
Część zamówienia: LOT-0060
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: 61 - wata celulozowa
Wewnętrzny identyfikator: 61 - wata celulozowa
Główna klasyfikacja (cpv): 33141115 Wata medyczna
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: 62 - produkty farmaceutyczne
Wewnętrzny identyfikator: 62 - produkty farmaceutyczne
Część zamówienia: LOT-0063
Tytuł: 63 - wapno sodowane granulowane
Wewnętrzny identyfikator: 63 - wapno sodowane granulowane
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: 64 - kompresy
Wewnętrzny identyfikator: 64 - kompresy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141119 Kompresy
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: 65 - gaziki
Wewnętrzny identyfikator: 65 - gaziki
Główna klasyfikacja (cpv): 33141118 Waciki
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: 66 - serweta samoprzylepna
Wewnętrzny identyfikator: 66 - serweta samoprzylepna
Część zamówienia: LOT-0067
Wewnętrzny identyfikator: 67 - strzykawki i igła tępa z filtrem
Główna klasyfikacja (cpv): 33141320 Igły medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141310 Strzykawki
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: 68 - cewnik dwuświatłowy
Wewnętrzny identyfikator: 68 - cewnik dwuświatłowy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: 69 - proszek hemostatyczny
Wewnętrzny identyfikator: 69 - proszek hemostatyczny
Część zamówienia: LOT-0070
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: 71 - szczepionki
Wewnętrzny identyfikator: 71 - szczepionki
Główna klasyfikacja (cpv): 33651600 Szczepionki
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: 72 - szczepionki
Wewnętrzny identyfikator: 72 - szczepionki
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: 73 - szczepionki
Wewnętrzny identyfikator: 73 - szczepionki
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: 74 - szczepionki
Wewnętrzny identyfikator: 74 - szczepionki
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: 75 - szczepionki
Wewnętrzny identyfikator: 75 - szczepionki
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: 76 - szczepionki
Wewnętrzny identyfikator: 76 - szczepionki
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: 77 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 77 - nici chirurgiczne
Główna klasyfikacja (cpv): 33141121 Szwy chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0078
Tytuł: 78 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 78 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0079
Tytuł: 79 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 79 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: 80 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 80 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0081
Tytuł: 81 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 81 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0082
Główna klasyfikacja (cpv): 33141120 Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe
Część zamówienia: LOT-0083
Tytuł: 83 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 83 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0084
Tytuł: 84 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 84 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0085
Tytuł: 85 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 85 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0086
Tytuł: 86 - nici chirurgiczne
Wewnętrzny identyfikator: 86 - nici chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0087
Część zamówienia: LOT-0088
Część zamówienia: LOT-0089