See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa produktów leczniczych, płynów infuzyjnych i produktów do żywienia pozajelitowego dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym”
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia: dostawa produktów leczniczych, płynów infuzyjnych i produktów do żywienia pozajelitowego dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym . 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Pakietów/ Części nr I-XIV; 3)załącznik nr 3 – projekt umowy. 3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4.Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części (pakietów) zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie określa maksymalnej liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. 5.Liczba pakietów zamówienia (części, zadań):14. 6.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne pozycje danej części przedmiotu zamówienia. 7.Miejsce realizacji zamówienia: Apteka SZPZOZ. 8.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9.Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 10.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 11.Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 12.Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Za ofertę równoważną uznaje się lek o takiej samej nazwie międzynarodowej i dawce oraz drodze podania. 13.Oznakowanie dostarczonych wyrobów, instrukcje użytkowania, opis wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. 14.Zamawiający skrócił termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznaczając termin min. 30 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung: 231733-2026
Interne Kennung: DZ/13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33141310 Spritzen, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33616000 Vitamine, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet VIII – Testy punktowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy odpowiednio dla Pakietów/ Części nr I-XIV; 3)załącznik nr 3 – projekt umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo niepełnej realizacji umowy w zakresie danej części. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Wartość świadczenia stron nie będzie jednak niższa niż 70% całkowitej wartości Przedmiotu Umowy brutto (każdej z części zamówienia). Powyższe nie ma zastosowania w przypadku odstąpienia od Umowy lub wypowiedzenia Umowy przez Zamawiającego wskutek okoliczności zawinionych przez Wykonawcę lub niezależnych od woli Stron. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian ilości zamawianego asortymentu w ramach całkowitej wartości Przedmiotu Umowy brutto (w ramach danej części zamówienia). Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, iż oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w SWZ (w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia): Dotyczy pakietów I,II,VII-XIII: 1)Oświadczenie Wykonawcy, że oferowany produkt leczniczy posiada aktualne pozwolenie dopuszczające do obrotu na terenie RP – sporządzone według wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ; Dotyczy pakietów III-VI: 2)kopie kart katalogowych oferowanej żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, celem weryfikacji zgodności oferty z zapisami SWZ dotyczącymi przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza karty katalogowe w dowolnej formie (folder, ulotka, katalog, opis) przy czym zastrzega, że niniejszy środek dowodowy powinien umożliwiać weryfikację zgodności zaoferowanego przedmiotu zamówienia z wymogami / parametrami zawartymi w OPZ). Dotyczy pakietu XIV: 3)aktualny dokument potwierdzający dopuszczenie do obrotu i do używania jako wyrób medyczny spełniający wymagania w rozumieniu Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych oraz zgodność z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie Wyrobów Medycznych (MDR) / (UE) 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro, posiadający oznaczenie wyrobu znakiem CE - tzn: deklaracja zgodności i/lub certyfikat zgodności wystawiony przez producenta lub upoważnionego/autoryzowanego przedstawiciela potwierdzająca(y), iż wyrób jest zgodny z wymaganiami zasadniczymi; 4)certyfikat jednostki notyfikowanej (identyfikujący producenta i typ wyrobu), jeżeli ocena była przeprowadzona z udziałem jednostki notyfikowanej (jeżeli wymagana była ocena jednostki notyfikowanej) – jeśli dotyczy; 5)oświadczenie Wykonawcy, potwierdzające, że oferowany asortyment jest dopuszczony do obrotu i użytkowania jako wyrób medyczny na terenie Polski ( Wykonawca składa oświadczenie na druku własnym); 6)materiały informacyjne (prospekt, katalog, karta, formularz danych, część instrukcji obsługi/opis producenta, oświadczenia i informacje lub inne materiały określające przedmiot zamówienia i jego parametry, itp.), potwierdzające wymagania zawarte w zał. nr 2. 7)oświadczenie Wykonawcy, potwierdzające, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego, oraz, że jest dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzone w przypadku gdy zaoferowany przedmiot zamówienia nie został sklasyfikowany jako wyrób medyczny- według wzoru stanowiącego Załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet IX - Witaminy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet X - Cyklonamina
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XI - Amfoterycyna