See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova cjelovite obnove dvorca Kulmer, Velika Ves 137, Krapina
Beschreibung: Predmet nabave su građevinsko-obrtnički i strojarski radovi, radovi elektroinstalacija, vanjskog uređenja te radovi na hidroinstalacijama usmjereni na cjelovitu obnovu dvorca Kulmer koji se nalazi na parceli kč.br.119, k.o. Velika Ves Nova, u ulici Velika Ves 137, Velika Ves, 49000 Krapina, a sve po vrsti, kvaliteti i količini kako je specificirano u troškovniku radova, projektno-tehničkoj dokumentaciji, opisima te ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. Dvorac je, uključivo sa dvorištem, u vlasništvu Državnog arhiva u Varaždinu, Koprivnička ulica 51, 42000 Varaždin te se koristi kao arhivsko spremište za potrebe Arhivskog sabirnog centra u Krapini. Sam dvorac je zaštićeno kulturno dobro, kojemu su svojstva kulturnog dobra utvrđena rješenjem Ministarstva kulture, Uprave za zaštitu kulturne baštine, Klasa: UP/I-612-08/04-01-06/179, Ur. broj: 532-10-1/8/JB)-04-2, od 13. srpnja 2004. godine, te je pod oznakom Z-1571 upisan u Registar kulturnih dobara RH, na Listu zaštićenih kulturnih dobara.
Interne Kennung: RAD 01-2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000