660439-2023 - Wettbewerb
Belgien – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – Aankoop en levering van groenten en fruit.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van groenten en fruit.
Beschreibung: Onder de koepel van Zorg Kortrijk zijn er vijf woonzorgcentra, waarvan er op twee (WZC De Weister en WZC De Zon) kleinschalig wordt gekookt (op iedere afdeling voor en samen met de bewoners) en waar er nog drie keukens gekoppeld zijn aan een WZC (WZC Sint Jozef, WZC Ter Melle en WZC Biezenheem). Daarnaast is er de centrale keuken, die de maaltijden aan huis op zich neemt alsook maaltijden levert aan wijkcentra, buitenschoolse opvang en crèches. Men draagt voedselveiligheid, kwaliteit en betaalbaarheid hoog in het vaandel. Men zet zich dagelijks in voor het bereiden van ongeveer 1200 maaltijden en dit met veel toewijding en zorg. Het bestuur opteert om zoveel mogelijk seizoensgebonden producten aan te kopen, dit zowel voor groenten als voor fruit. Er wordt dus gewerkt met duurzame producten. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat er in onze keukens per maand een aangepaste bestellijst is met de producten die in dit seizoen voor handen zijn. OCMW Zwevegem heeft 1 woonzorgcentrum en een dienstmaaltijden aan huis. Zwevegem bereidt gemiddeld 270 maaltijden per dag.
Interne Kennung: 10/26/2023 1:57 PM 3PID2889 2023/2889
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aankoop en levering van groenten en fruit.
Interne Kennung: 2023/2889
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst