660451-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie przez bank długoterminowego kredytu w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie przez bank długoterminowego kredytu w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie przez bank długoterminowego kredytu w 2026 r., zgodnie z SWZ wraz z załącznikami. Kredyt długoterminowy w wysokości 288.000.000,00 zł przeznaczony będzie na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu województwa. Okres kredytowania i spłaty – 20 lat od zawarcia umowy.
Interne Kennung: ZW-I.272.75.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001