See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UREDSKI MATERIJAL
Beschreibung: Predmet nabave je UREDSKI MATERIJAL CPV oznaka i naziv: 30190000-7
Interne Kennung: Z-2026-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAPIR ZA ISPIS I KOPIRANJE TE OSTALA PAPIRNA KONFEKCIJA
Beschreibung: PAPIR ZA ISPIS I KOPIRANJE TE OSTALA PAPIRNA KONFEKCIJA
Interne Kennung: Z-2026-3-1
Los: LOT-0002
Titel: OSTALI UREDSKI MATERIJAL
Beschreibung: OSTALI UREDSKI MATERIJAL
Interne Kennung: Z-2026-3-2
Los: LOT-0003
Titel: PAPIRI I KARTONI ZA GRAFIČKU PROIZVODNJU
Beschreibung: PAPIRI I KARTONI ZA GRAFIČKU PROIZVODNJU
Interne Kennung: Z-2026-3-3