660460-2026 - Ergebnis
Slowenien – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – DOBAVA DELOVNEGA VOZILA S SMETARSKO NADGRADNJO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA DELOVNEGA VOZILA S SMETARSKO NADGRADNJO
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava novega delovnega vozila s smetarsko nadgradnjo minimalne prostornine 10 m³ (v nadaljevanju: vozilo), skladno s tehničnimi specifikacijami kot izhajajo iz predmetnih navodil. Naročnik bo predmetno naročilo oddal ter sklenil pogodbo o dobavi delovnega vozila s ponudnikom, ki bo glede na postavljena merila oddal ekonomsko najugodnejšo ponudbo, pod odložnim pogojem, da skupščina Javnega podjetja Center za ravnanje z odpadki Puconci d.o.o. na seji, ki bo predvidoma konec avgusta 2026, potrdi rebalans plana za leto 2026, v katerega je vključena investicija, ki je predmet tega naročila.
Interne Kennung: JN-77521
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576737