2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Beheer
Beschreibung: Aanbestedende dienst is op zoek naar één strategische ICT-outsourcingspartner die Aanbestedende dienst in staat stelt de kloof tussen eindgebruikers en de afdeling ICT te verkleinen. Het beoogde eindresultaat van deze aanbesteding is een meerjarige overeenkomst met een strategische ICT-dienstverlener, die in staat is de continuïteit van de ICT-dienstverlening richting de (eind)gebruikers van de Aanbestedende dienst en de informatievoorziening in het algemeen te waarborgen en ontwikkelen. Hierbij is het van belang dat Inschrijver (afdeling overschrijdend) samenwerkt met verschillende functionarissen van Aanbestedende dienst van onder andere, maar niet beperkt tot de afdeling ICT, werkplaatsen en onderwijsorganisatie. euro 1.500.000,00
Interne Kennung: Project nr . 1226
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT Outsourcing beheer
Beschreibung: Aanbestedende dienst is op zoek naar één strategische ICT-outsourcingspartner die Aanbestedende dienst in staat stelt de kloof tussen eindgebruikers en de afdeling ICT te verkleinen. Het beoogde eindresultaat van deze aanbesteding is een meerjarige overeenkomst met een strategische ICT-dienstverlener, die in staat is de continuïteit van de ICT-dienstverlening richting de (eind)gebruikers van de Aanbestedende dienst en de informatievoorziening in het algemeen te waarborgen en ontwikkelen. Hierbij is het van belang dat Inschrijver (afdeling overschrijdend) samenwerkt met verschillende functionarissen van Aanbestedende dienst van onder andere, maar niet beperkt tot de afdeling ICT, werkplaatsen en onderwijsorganisatie. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een indicatieve jaarlijkse waarde van € 100.000 tot € 150.000 (excl. Btw).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van een Inschrijver gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van vier (4) keer twee (2) jaar.