2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening Inhuur MIRT-projecten
Beschreibung: De Gemeente Den Haag werkt, in samenwerking met andere overheden en publieke organisaties, aan verschillende grootschalige infrastructurele projecten die onderdeel uitmaken van het Meerjarenprogramma Infrastructuur, Ruimte en Transport (MIRT). Binnen deze projecten treedt de Gemeente Den Haag als penvoerder op en is daarmee verantwoordelijk voor het aanbesteden en contracteren van benodigde diensten namens de betrokken samenwerkingspartners. De voorbereiding en uitvoering van deze projecten vraagt om de inzet van tijdelijke professionals met specifieke kennis en ervaring op het gebied van complexe infrastructurele projecten. De benodigde expertise bevindt zich met name binnen de disciplines projectmanagement, contractmanagement, technisch management, omgevingsmanagement en projectbeheersing. De behoefte aan deze capaciteit verschilt per project en per projectfase. Om tijdig te kunnen beschikken over gekwalificeerde professionals en de inhuur van tijdelijke capaciteit op een uniforme en beheersbare wijze te organiseren, wenst de Gemeente Den Haag een raamovereenkomst af te sluiten met één brokerdienstverlener. De brokerdienstverlener ondersteunt de gemeente bij het werven, selecteren, contracteren en administratief faciliteren van tijdelijke professionals voor de MIRT-projecten. De Aanbesteding is niet verdeeld in percelen. De gemeente verwacht dat de gevraagde dienstverlening door één marktpartij integraal kan worden uitgevoerd. De gemeente is daarom voornemens één Raamovereenkomst af te sluiten met één Ondernemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71230000 Organisation von einem Architektenwettbewerb, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71210000 Advisory architectural services, 71220000 Architectural design services, 71230000 Organisation of architectural design contests, 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0000