660493-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ I obejmująca obiekty: - Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Hejmowskiego 2, - Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Piaskowa 4-5, - OZSS nr 1 w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 77, - OZSS nr 2 w Poznaniu, ul. Św. Marcin 66/72. - CZĘŚĆ II obejmująca obiekty: - Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział XIX Własności Intelektualnej, ul. Szyperska 14, Poznań, piętro II i III - Sąd Okręgowy w Poznaniu Sekcja ds. Frankowych, ul. Szyperska 14, Poznań, piętro V i parter - Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział V Penitencjarny, ul. Szyperska 14, Poznań, piętro I. - CZĘŚĆ III obejmująca obiekty: - Sąd Okręgowy w Poznaniu-Ośrodek Zamiejscowy w Lesznie, ul. Chrobrego 7, Leszno, - OZSS Leszno, ul. Kasprowicza 3, Leszno
Interne KennungZP.261.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Ustawy Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu cz. I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ I obejmująca obiekty: - Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Hejmowskiego 2, - Sąd Okręgowy w Poznaniu, ul. Piaskowa 4-5, - OZSS nr 1 w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 77, - OZSS nr 2 w Poznaniu, ul. Św. Marcin 66/72
Interne KennungCz. I
LosLOT-0002
TitelUsługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu cz. II
BeschreibungUsługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: - CZĘŚĆ II obejmująca obiekty: - Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział XIX Własności Intelektualnej, ul. Szyperska 14, Poznań, piętro II i III - Sąd Okręgowy w Poznaniu Sekcja ds. Frankowych, ul. Szyperska 14, Poznań, piętro V i parter - Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział V Penitencjarny, ul. Szyperska 14, Poznań, piętro I.
Interne KennungCz.II
LosLOT-0003
TitelUsługa sprzątania obiektów Sądu Okręgowego w Poznaniu cz. III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów i terenów przyległych, realizowana w poniższych jednostkach organizacyjnych: CZĘŚĆ III obejmująca obiekty: - Sąd Okręgowy w Poznaniu-Ośrodek Zamiejscowy w Lesznie, ul. Chrobrego 7, Leszno, - OZSS Leszno, ul. Kasprowicza 3, Leszno
Interne KennungCz.III