See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gépjárművek beszerzése
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya gépjárművek beszerzése az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. részére, adásvételi szerződés keretében, 4 részajánlattételi körben: 1. rész: 1 db önjáró, multifunkciós járdatakarítógép beszerzése 2. rész: 4 db platós kisteherautó beszerzése 3. rész: 1 db 5 személyes, elektromos kisbusz beszerzése 4. rész: 4 db elektromos kisteherautó beszerzése.
Interne Kennung: EKR001758852026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 db önjáró multifunkciós járdatakarítógép
Beschreibung: A közbeszerzés eljárás 1. részének tárgya 1 db önjáró multifunkciós járdatakarítógép beszerzése az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. részére, adásvételi szerződés keretében. A gépjárművel szembeni főbb követelmények: Elvárt műszaki paraméterek: - Motor: Benzinmotor vízhűtéses; Minimum teljesítmény 24 KW. - Kormányzás: Tengelycsuklós; Szervokormány. - Meghajtás: Hidrosztatikus 4 kerékhajtás. - Vezetőkabin: 1 üléses zárható kabin. - Méretek: Hosszúság (alapgép): maximum 2500 mm; Hosszúság (4. kefével): maximum 3500 mm; Szélesség (alapgép): maximum 1080 mm; Szélesség (3. és 4. kefével): maximum 1200 mm; Magasság: maximum 2000 mm; Megengedett össztömeg: maximum 1700 kg; Teherbírás: minimum 670 kg; Üzemanyag tartály: min 45 l; Csak új, a szállítást megelőzően sehol nem használt gépjármű ajánlható meg. Kiegészítők és adapterek: A műszaki leírásban foglaltak szerint. Ajánlattevő az ajánlati árán kívül semmilyen egyéb költséget/díjat nem jogosult elszámolni (azaz az ajánlati árnak valamennyi kiegészítőt és adaptert tartalmaznia kell). A gépjárművel szemben támasztott valamennyi követelmény a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki Leírásban került rögzítésre. A minél szélesebb körű verseny biztosítása érdekében Ajánlatkérő a Műszaki Leírásban konkrét gyártmányt/típust nem, csak műszaki elvárásokat szerepeltet.
Interne Kennung: EKR001758852026/1
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: 4 db platós kisteherautó
Beschreibung: A közbeszerzés eljárás ezen részének tárgya 3 db duplakabinos platós kisteherautó és 1 db hosszított platós kisteherautó beszerzése az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. részére, adásvételi szerződés keretében. A gépjárművel szembeni főbb követelmények: 3 db duplakabinos platós kisteherautó vonatkozásában: - Járműkategória: N1; - Motor: Dízel; - Teljesítmény: min. 78 KW; - Megengedett legnagyobb össztömeg: 3000 kg; - Jármű hossza felépítménnyel: max. 5600 mm; - Jármű szélessége: max. 2150 mm; - Jármű magassága: max. 2000 mm; - Plató hossza: 2150 – 2200 mm között; - Plató szélessége: max. 1950 mm; - Rakodókapacitás: min 700 kg; - Fixplatós; - Alumínium lehajtható oldalfalak; - Legalább 6 fő elhelyezésére / szállítására alkalmas fülkével rendelkezzen; - Szervokormány. 1 db hosszított platós kisteherautó vonatkozásában: - Járműkategória: N1; - B kategóriás vezetőengedéllyel vezethető; - Motor: Dízel; - Automata váltó; - Teljesítmény: min. 100 kW; - Megengedett legnagyobb össztömeg: 3500 kg; - Jármű hossza felépítménnyel: max. 6700 mm; - Jármű szélessége: max. 2100 mm; - Jármű magassága: max. 2300 mm; - Plató hossza: 4200 – 4500 mm között; - Plató szélessége: max. 2100 mm; - Rakodókapacitás: min 1000 kg; - Erősített első tengely/tengelyterhelés; - Alumínium lehajtható oldalfalak; - Legalább 3 fő elhelyezésére / szállítására alkalmas fülkével; - Szervokormány; - Tolatókamera dinamikus rácsvonalakkal. Valamennyi gépjármű vonatkozásában: - A 2. rész keretében beszerzendő mind a 4 darab gépjárműnek – az eltérő műszaki kialakításuktól, felépítményüktől és típusuktól függetlenül – azonos gyártmányúnak kell lennie. - A járművek kizárólag új, korábban rendeltetésszerű használatba nem vett, kifogástalan minőségű, sérülésmentes és gyári hibáktól mentes közlekedési eszközök lehetnek. A járművek gyártási időpontja az átadás napján nem lehet 9 hónapnál régebbi, hatósági műszaki vizsgájuk pedig az átadás napján nem lehet 6 hónapnál régebbi. A járművek kilométer-számlálójának átadáskori állása járművenként nem haladhatja meg a 250 km-t. A megengedett futásteljesítmény kizárólag a gyártással, felépítményezéssel, vizsgálattal, forgalomba helyezéssel, telephelyi mozgatással, valamint az Ajánlatkérő részére történő szállítással összefüggésben keletkezhet. Ajánlattevő az ajánlati árán kívül semmilyen egyéb költséget/díjat nem jogosult elszámolni. A gépjárművekkel szemben támasztott valamennyi követelmény a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki Leírásban került rögzítésre. A minél szélesebb körű verseny biztosítása érdekében Ajánlatkérő a Műszaki Leírásban konkrét gyártmányt/típust nem, csak műszaki elvárásokat szerepeltet.
Interne Kennung: EKR001758852026/2
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: 1 db 5 személyes elektromos kisbusz
Beschreibung: A közbeszerzés eljárás 3. részének tárgya 1 db 5 személyes elektromos kisbusz beszerzése az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. részére, adásvételi szerződés keretében. A gépjárművel szembeni főbb követelmények: - Járműkategória: M1; - Sebességváltó: Automata; - Ajtók száma: min. 4; - Ülések száma: min. 5; - Tolóajtó mindkét oldalon; - Elektromos motor teljesítménye: min. 140 kW; - Nagyfeszültségű akkumulátor kapacitása: min. 63 kWh (bruttó); - Jármű hossza: max. 5000 mm; - Jármű szélessége (tükrök nélkül): max. 2000 mm; - Jármű magassága: max. 2000 mm; - Beépített / fedélzeti töltőberendezés váltóáramú töltőkábel Type 2; - Szervokormány; - 4 évszakos gumiabroncsok. A jármű kizárólag új, korábban rendeltetésszerű használatba nem vett, kifogástalan minőségű, sérülésmentes és gyári hibáktól mentes közlekedési eszköz lehet. A jármű gyártási időpontja az átadás napján nem lehet 9 hónapnál régebbi, hatósági műszaki vizsgája pedig az átadás napján nem lehet 6 hónapnál régebbi. A jármű kilométer-számlálójának átadáskori állása nem haladhatja meg a 250 km-t. A megengedett futásteljesítmény kizárólag a gyártással, felépítményezéssel, vizsgálattal, forgalomba helyezéssel, telephelyi mozgatással, valamint az Ajánlatkérő részére történő szállítással összefüggésben keletkezhet. Ajánlattevő az ajánlati árán kívül semmilyen egyéb költséget/díjat nem jogosult elszámolni. A gépjárművel szemben támasztott valamennyi követelmény a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki Leírásban került rögzítésre. A minél szélesebb körű verseny biztosítása érdekében Ajánlatkérő a Műszaki Leírásban konkrét gyártmányt/típust nem, csak műszaki elvárásokat szerepeltet.
Interne Kennung: EKR001758852026/3
Los: LOT-0004
Titel: 4 db elektromos kisteherautó
Beschreibung: A közbeszerzés eljárás 4. részének tárgya 4 db (2 db öntözési célú elektromos platós kisteherautó és 2 db mosási célú elektromos platós kisteherautó) elektromos kisteherautó beszerzése az EVIN Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt. részére, adásvételi szerződés keretében. A 2 db öntözési célú elektromos platós kisteherautóval szembeni főbb követelmények: - Járműkategória: N1; - Minimum hasznos teherbírás (plató terhelhetősége): min. 900 kg; - Akkumulátor technológia: Lítium-alapú; - Hatótáv (WLTP szerint): min. 115 km; - Legalább 2 fő elhelyezésére / szállítására alkalmas fülkével rendelkezzen; - Beépített / fedélzeti töltőberendezés Type 2; - Sík úton a jármű önerejéből képes legyen min. 45 km/h sebességre; - Szervokormány; - AVAS rendszer; - ABS (blokkolásgátló); - ESC (menetstabilizátor); - HSA (visszagurulás-gátló); - Fix platóval rendelkezzen, melynek mindhárom oldalfala lehajtható legyen; - Platófelület mérete (hosszúság x szélesség): min. 2500 x 1300 mm; - 4 évszakos gumiabroncs szett, 1 db pótkerékkel. A 2 db mosási célú elektromos platós kisteherautóval szembeni főbb követelmények: - Járműkategória: N1; - Hasznos teherbírás (plató terhelhetősége): min. 800 kg; - Akkumulátor technológia: Lítium-alapú; - Hatótáv (WLTP szerint): min. 120 km; - Beépített / fedélzeti töltőberendezés Type 2; - Legalább 3 fő elhelyezésére / szállítására alkalmas fülkével rendelkezzen; - Sík úton a jármű önerejéből képes legyen min. 50 km/h sebességre; - Szervokormány; - AVAS rendszer; - Fix platóval rendelkezzen, melynek mindhárom oldalfala lehajtható legyen; - Platófelület mérete (Hosszúság x Szélesség): min. 2.100x1.400 mm; - 4 évszakos gumiabroncs szett, 1 db pótkerékkel. A 4. rész keretében beszerzendő mind a 4 darab gépjárműnek – az eltérő műszaki kialakításuktól, felépítményüktől és típusuktól függetlenül – azonos gyártmányúnak kell lennie. A járművek kizárólag új, korábban rendeltetésszerű használatba nem vett, kifogástalan minőségű, sérülésmentes és gyári hibáktól mentes közlekedési eszközök lehetnek. A járművek gyártási időpontja az átadás napján nem lehet 9 hónapnál régebbi, hatósági műszaki vizsgájuk pedig az átadás napján nem lehet 6 hónapnál régebbi. A járművek kilométer-számlálójának átadáskori állása járművenként nem haladhatja meg a 250 km-t. A megengedett futásteljesítmény kizárólag a gyártással, felépítményezéssel, vizsgálattal, forgalomba helyezéssel, telephelyi mozgatással, valamint az Ajánlatkérő részére történő szállítással összefüggésben keletkezhet. Ajánlattevő az ajánlati árán kívül semmilyen egyéb költséget/díjat nem jogosult elszámolni. A gépjárművel szemben támasztott valamennyi követelmény a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki Leírásban került rögzítésre. A minél szélesebb körű verseny biztosítása érdekében Ajánlatkérő a Műszaki Leírásban konkrét gyártmányt/típust nem, csak műszaki elvárásokat szerepeltet.
Interne Kennung: EKR001758852026/4