See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń w roku 2024.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna , szkółkarskie ,prowadzenia punktu alarmowo-dyspozycyjnego, a także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń w roku 2024.
Interne Kennung: SA.271.1.7.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 22.09.2023 Zamawiający umieścił wstępne ogłoszenie informacyjne mające na celu skrócenie terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: leśnictwo Cieszyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Cieszyny
Interne Kennung: Pakiet I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: prawo opcji
Los: LOT-0002
Titel: leśnictwo Mokry Las
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Mokry Las
Interne Kennung: Pakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwo Paliwodzizna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Paliwodzizna
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: leśnictwo Płonne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Płonne
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: leśnictwo Radziki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Radziki
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: leśnictwo Tokary
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Tokary
Interne Kennung: Pakiet VI
Los: LOT-0007
Titel: leśnictwo Czystochleb
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Czystochleb
Interne Kennung: Pakiet VII
Los: LOT-0008
Titel: leśnictwo Gronowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Gronowo
Interne Kennung: Pakiet VIII
Los: LOT-0009
Titel: leśnictwo Kępa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Kępa
Interne Kennung: Pakiet IX
Los: LOT-0011
Titel: leśnictwo Leśno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Leśno
Interne Kennung: Pakiet X
Los: LOT-0012
Titel: leśnictwo Łęga
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwa Łęga
Interne Kennung: Pakiet XI
Los: LOT-0013
Titel: leśnictwo Wronie, Nielub
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictw: Wronie, Nielub
Interne Kennung: Pakiet XII
Los: LOT-0014
Titel: leśnictwo Szkółkarskie Przeszkoda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna także utrzymania urządzeń melioracyjnych oraz utrzymania obiektów turystycznych i edukacyjnych na terenie Leśnictwo: leśnictwo Szkółkarskie Przeszkoda
Interne Kennung: Pakiet XIV
Los: LOT-0015
Titel: leśnictwo Szkółkarskie Przeszkoda - SZKÓŁKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu szkółkarstwa selekcji i nasiennictwa
Interne Kennung: Pakiet XV
Los: LOT-0016
Titel: PAD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu obsługi Punktu Alarmowo Dyspozycyjnego
Interne Kennung: PAD
Los: LOT-0017
Titel: pakiet harwesterowy leśnictwa : Cieszyny, Mokry Las
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna - harwesterowy pakiet harwesterowy leśnictwa : Cieszyny, Mokry Las
Interne Kennung: Pakiet XVII
Los: LOT-0018
Titel: pakiet harwesterowy leśnictwo Radziki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna - harwesterowy pakiet harwesterowy leśnictwo : Radziki
Interne Kennung: Pakiet XVIII
Los: LOT-0019
Titel: pakiet harwesterowy leśnictwa: Płonne, Tokary, Paliwodzizna, Szkółkarskie Przeszkoda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna - harwesterowy pakiet harwesterowy leśnictw :Płonne, Tokary, Paliwodzizna, Szkółkarskie Przeszkoda
Interne Kennung: Pakiet XIX
Los: LOT-0020
Titel: pakiet harwesterowy leśnictwa:Kępa, Leśno, Łęga
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna - harwesterowy pakiet harwesterowy:leśnictwa:Kępa, Leśno, Łęga
Interne Kennung: Pakiet XX