See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja SP ZOZ w Dąbrowie Białostockiej” – dostawa pojazdu 9-osobowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup auta 9-osobowego dla oddziałów szpitalnych, poradni, zakładów i pracowni, SP ZOZ w Dąbrowie Białostockiej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa pojazdu 9-osobowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu 9osobowego (1 szt.). 2. Zamawiający wymaga, aby pojazd był fabrycznie nowy, sprawny technicznie, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku, kompletny, spełniający minimalne wymagania określone w Zaproszeniu (Załącznik nr 4 do Zaproszenia Formularz specyfikacji technicznej oferowanego pojazdu) i był gotowy do użytkowania. 3. Samochód musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo i ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 t.j.) i w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 t.j.). 4. Wykonawca gwarantuje, że dostarczany w ramach niniejszego postępowania pojazd jest w pełni sprawny i wolny od wad uniemożliwiających jego użycie zgodnie z przeznaczeniem. 5. Zamówienie obejmuje: a. dostawę pojazdu do siedziby zamawiającego wraz z wymaganym wyposażeniem oraz dokumentami niezbędnymi do zarejestrowania pojazdu, b. serwis gwarancyjny pojazdu oraz jego wyposażenia, c. przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie użytkowania pojazdu oraz jego wyposażenia. 6. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5 do Zaproszenia. 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia objęty był minimum 24 miesięczną gwarancją ogólną oraz gwarancją na powłokę lakierniczą i gwarancją na perforację nadwozia na okres zadeklarowany przez producentów samochodów. 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia objęty był minimum 24 miesięczną gwarancją ogólną oraz gwarancją na powłokę lakierniczą i gwarancją na perforację nadwozia na okres zadeklarowany przez producentów samochodów. 8. Zamawiający uwzględniając wymagania w zakresie dostępności przedmiotu zamówienia dla potrzeb osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, o których mowa w art. 100 ustawy Pzp oraz ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2020 r. poz. 1062) wymaga , aby oferowany pojazd posiadał: - fotel kierowcy regulowany w min. 3 płaszczyznach z podłokietnikiem, - uchwyt ułatwiający wsiadanie zamontowany na ścianie działowej, - kamerę cofania z wyświetlaczem w kabinie kierowcy, - wyjmowany lub przesuwany fotel pasażera, umożliwiający wygospodarowanie przestrzeni np. dla wózka, - antypoślizgową wykładzinę podłogową poprawiającą bezpieczeństwo.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen, 34110000 Personenkraftwagen
Menge: 1 Stück