2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 63.26 Zpracování projektové dokumentace „ZŠ Horymírova – zateplení budovy ŠD“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (DPZ a DPS) pro realizaci zateplení budovy ŠD při ZŠ na ul. Horymírova 100 v Ostravě-Zábřehu. PD bude obsahovat zateplení obvodových stěn budovy, zateplení střechy, výměna okapů, výměnu všech oken a dveří. Součástí bude oprava okapových chodníků.
Interne Kennung: VZ 63.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001