660537-2023 - Ergebnis
Niederlande – Kunststoffprodukte – Leverantie kunststof Marrekrite producten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leverantie kunststof Marrekrite producten
Beschreibung: Leverantie kunststof onderdelen t.b.v. Marrekrite damwanden en steigers 180.000
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft aanvullende leveringen voor zowel het leveren als fabriceren van kunststof steigers en damwand onderdelen t.b.v. de vervangingopgaaf van de Marrekrite. De Marekrite heeft in samenwerking met een leverancier een kunststof spuitgietmal ontwikkeld voor de productie van kunststof onderdelen. De Marrekrite is mede eigenaar van een spuitgietmal voor het vervaardigen de kunststofdekplank (t.b.v. afwerking damwand). De opdracht kan maar door een leverancier uitgevoerd worden i.v.m. de interoperabiliteitseisen. 180000
Interne Kennung: 1