660554-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Revize přepínačů odboček výkonových transformátorů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevize přepínačů odboček výkonových transformátorů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou revize přepínačů odboček výkonových transformátorů typu „OILTAP“ od výrobce Maschinenfabrik Reinhasen (MR) spočívající v provádění revize včetně běžné údržby a souvisejících oprav přepínače MR typu „OILTAP“. Detailní popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/25/V00021333
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky jsou revize přepínačů odboček výkonových transformátorů typu „OILTAP“ od výrobce Maschinenfabrik Reinhasen (MR) spočívající v provádění revize včetně běžné údržby a souvisejících oprav přepínače MR typu „OILTAP“. Detailní popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001