660563-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen – De revisie en levering van buitenboordafsluiters
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De revisie en levering van buitenboordafsluiters
Beschreibung: De opdracht betreft het verrichten van onderhoudsdiensten op buitenboordafsluiters en het eventueel vervangen van versleten of end of life verkerende buitenboordafsluiters voor nieuwe afsluiters. De aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) gespecialiseerde dienstverlener op het gebied van buitenboordafsluiters. Voor meer informatie, zie selectieleidraad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie documentatie.