660572-2026 - Ergebnis
Lettland – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Pārtikas produktu piegāde Cēsu novada pašvaldības izglītības iestādēm.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Cēsu novada pašvaldības izglītības iestādēm.
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Cēsu novada pašvaldības izglītības iestādēm.
Interne Kennung: CNP 2025/94
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15111100 Rindfleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15112000 Geflügel, 15500000 Molkereierzeugnisse, 03221000 Gemüse, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 15811100 Brot, 15821200 Süßes Gebäck, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 03210000 Getreide und Kartoffeln/Erdäpfel, 15831000 Zucker, 15411100 Pflanzenöle, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03212220 Hülsenfrüchtler, 15872000 Kräuter und Gewürze, 15863000 Tee, 03142500 Eier, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 03222310 Beerenobst, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cūkgaļas piegāde
Los: LOT-0002
Titel: Liellopu gaļas piegāde
Los: LOT-0003
Titel: Gaļas produktu piegāde
Los: LOT-0005
Titel: Piena un piena produktu piegāde
Los: LOT-0006
Titel: Bioloģiskā siera, sviesta piegāde
Los: LOT-0007
Titel: Bioloģiskajās saimniecībās audzētu dārzeņu piegāde
Los: LOT-0008
Titel: Augļu un dārzeņu piegāde
Los: LOT-0009
Titel: Bioloģiskā medus piegāde
Los: LOT-0010
Titel: Maizes un cepumu piegāde
Los: LOT-0011
Titel: Maizes un rīvmaizes piegāde
Los: LOT-0012
Titel: Konditorejas izstrādājumu piegāde
Los: LOT-0013
Titel: Bioloģisko bakalejas produktu piegāde
Los: LOT-0014
Titel: Cukura un graudaugu produktu piegāde
Los: LOT-0015
Titel: Bioloģiskās rapšu eļļas piegāde
Los: LOT-0016
Titel: Bakalejas, konservēto, skābēto un pārstrādāto pārtikas produktu piegāde
Los: LOT-0017
Titel: Sauso bioloģiski audzēto pākšaugu produktu piegāde
Los: LOT-0018
Titel: Bioloģiski audzēto garšvielu maisījumu piegāde
Los: LOT-0019
Titel: Bioloģiski audzēto tēju un to maisījumu piegāde
Los: LOT-0020
Titel: Bioloģisko olu piegāde
Los: LOT-0023
Titel: Saldētās produkcijas piegāde
Los: LOT-0025
Titel: Bioloģisko sulu un sīrupu (dzērienu pagatavošanai) piegāde