See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landbouwmachines en -werktuigen
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst met een of meerdere opdrachtnemers ten behoeve van het leveren van landbouwmachines en -werktuigen inclusief bijbehorende dienstverlening t.b.v. de proeflocaties van Wageningen Plant Research (WPR) inclusief Unifarm Wageningen. De kenniseenheid Wageningen Plant Research (WPR) van Aanbestedende Dienst Stichting Wageningen Research is op zoek naar marktpartijen die: - moderne en duurzame landbouwmachines en werktuigen kunnen leveren; - betrouwbaar, deskundig en innovatief zijn; - hoogwaardige service, onderhoud en ondersteuning bieden; - WR‑monteurs kunnen ondersteunen via kennisdeling en diagnosetraining; - kunnen bijdragen aan digitalisering & precisielandbouw; - future‑proof zijn richting MaaS/EaaS‑modellen De beoogde leverancier kan waar nodig gebruik maken van Onderaannemers maar blijft hoofdverantwoordelijk voor de kwaliteit van de producten en de dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lelystad
Beschreibung: zie programma van eisen perceel Lelystad
Los: LOT-0002
Titel: Wageningen
Beschreibung: zie programma van eisen perceel Wageningen
Los: LOT-0003
Titel: Westmaas
Beschreibung: zie programma van eisen perceel Westmaas
Los: LOT-0004
Titel: Vredepeel
Beschreibung: zie programma van eisen perceel Vredepeel
Los: LOT-0005
Titel: Valthermond, Marwijksoord
Beschreibung: zie programma van eisen perceel Valthermond