660586-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – Acord cadru de furnizare Sistem de monitorizare glicemica continua - pachet initiere
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare Sistem de monitorizare glicemica continua - pachet initiere
Beschreibung: Acord cadru de furnizare Sistem de monitorizare glicemica continua - pachet initiere Cantitatile minime si maxime sunt prevazute in caietul de sarcini. Contractele subsecvente se vor incheia in baza acordului cadru de furnizare in functie de fondurile bugetare alocate cu aceasta destinatie, cel mai mare contract subsecvent, estimand ca va fi lunar sau sau pe orice perioada acoperita de disponibilul bugetar. Produsele ce fac obiectul acordului cadru de furnizare se inscriu in Programul National de Diabet, a carui decontare si gestiune se face prin Normele tehnice anexe la Ordinul 180/2022 al Presedintelui CNAS.
Interne Kennung: 1732
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Senzori de tip 1
Beschreibung: Senzori de tip 1 Cantitate cel mai mare contract subsecvent 25 buc. Cantitate minima estimata acord-cadru 10 buc. Cantitate maxima estimata acord-cadru 300 buc. Valoarea estimata cel mai mare contract subsecvent (lei fara TVA) 115.225,00 Valoare estimata minima acord-cadru (lei fara TVA) 46.090,00 Valoare estimata maxima acord-cadru (lei fara TVA) 1.382.700,00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Senzori de tip 2
Beschreibung: Senzori de tip 2 Cantitate cel mai mare contract subsecvent 25 buc. Cantitate minima estimata acord-cadru 10 buc. Cantitate maxima estimata acord-cadru 300 buc. Valoarea estimata cel mai mare contract subsecvent (lei fara TVA) 115.225,00 Valoare estimata minima acord-cadru (lei fara TVA) 46.090,00 Valoare estimata maxima acord-cadru (lei fara TVA) 1.382.700,00
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Senzori de tip 3
Beschreibung: Senzori de tip 3 Cantitate cel mai mare contract subsecvent 25 buc. Cantitate minima estimata acord-cadru 10 buc. Cantitate maxima estimata acord-cadru 300 buc. Valoarea estimata cel mai mare contract subsecvent (lei fara TVA) 115.225,00 Valoare estimata minima acord-cadru (lei fara TVA) 46.090,00 Valoare estimata maxima acord-cadru (lei fara TVA) 1.382.700,00
Interne Kennung: 3