See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego w Chrzanowie– 16 Pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4a i 4b- wzory umów.
Interne Kennung: 87/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 1 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 1 - Sprzęt medyczny endoskopia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. Maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z prawa opcji – opisane są SWZ oraz załączniku nr 4a i 4b do SWZ – wzorach umów.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 2 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 2 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 3 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 3 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 4 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 4 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 5 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 5 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 6 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 6 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 7 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 7 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 8 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 8 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 9 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 9 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 10 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 10 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 11 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 11 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 12 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 12 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 13 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 13 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - Sprzęt medyczny endoskopia
Beschreibung: PAKIET 14 - Sprzęt medyczny endoskopia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 14 - Sprzęt medyczny endoskopia
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - Sprzęt medyczny endoskopia - bank protez
Beschreibung: PAKIET 15 - Sprzęt medyczny endoskopia - bank protez. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 15 - Sprzęt medyczny endoskopia - bank protez
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - Sprzęt medyczny endoskopia - bank protez
Beschreibung: PAKIET 16 - Sprzęt medyczny endoskopia - bank protez. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: PAKIET 16 - Sprzęt medyczny endoskopia - bank protez