2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pauzeprogramma Mundus College
Beschreibung: De opdracht betreft het verzorgen van het pauzeprogramma voor de locaties West en de 16+ locaties Centrum en Zuid van het Mundus College en het opvangen van leerlingen op deze locaties die lesvrij zijn tussen 10.30 en 12.10 uur (West) en tussen 11.20 en 13.00 uur (16+ locaties). Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) maal twaalf (12) maanden