2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru având ca obiect furnizarea de produse alimentare-Lot 1 Carne,Lot 2 Carne de pui si oua,Lotul 3 Produse din carne,Lotul 4 Produse lactate si branzeturi,Lotul 5 Paine,Lotul 6 legume fructe,Lotul 7 Conserve,Lot 8 Alimente diverse,Lot 9 Dulciuri si patiserie
Beschreibung: Acord-cadru având ca obiect furnizarea de produse alimentar- Lot 1 Carne,Lot 2 Carne de pui si oua,Lotul 3 Produse din carne,Lotul 4 Produse lactate si branzeturi,Lotul 5 Paine,Lotul 6 legume fructe,Lotul 7 Conserve,Lot 8 Alimente diverse,Lot 9 Dulciuri si patiserie,conform Caiet de Sarcini si Anexa 1 la Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CARNE
Beschreibung: Conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: CARNE DE PUI ȘI OUĂ
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: PRODUSE DIN CARNE
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: PRODUSE LACTATE ȘI BRÂNZETURI
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: PÂINE
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0006
Titel: LEGUME – FRUCTE
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CONSERVE
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
Los: LOT-0008
Titel: ALIMENTE DIVERSE
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0009
Titel: DULCIURI ȘI PATISERIE
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
660630-2026 - Competition
Romania – Food, beverages, tobacco and related products – Acord-cadru având ca obiect furnizarea de produse alimentare-Lot 1 Carne,Lot 2 Carne de pui si oua,Lotul 3 Produse din carne,Lotul 4 Produse lactate si branzeturi,Lotul 5 Paine,Lotul 6 legume fructe,Lotul 7 Conserve,Lot 8 Alimente diverse,Lot 9 Dulciuri si patiserie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CARNE
Description: Conform Caiet de Sarcini
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 15110000 Meat
Lot: LOT-0002
Title: CARNE DE PUI ȘI OUĂ
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 15112000 Poultry
Lot: LOT-0003
Title: PRODUSE DIN CARNE
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 15130000 Meat products
Lot: LOT-0004
Title: PRODUSE LACTATE ȘI BRÂNZETURI
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0005
Title: PÂINE
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 15811100 Bread
Lot: LOT-0006
Title: LEGUME – FRUCTE
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: CONSERVE
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 15331400 Preserved and/or canned vegetables
Lot: LOT-0008
Title: ALIMENTE DIVERSE
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0009
Title: DULCIURI ȘI PATISERIE
Internal identifier: 9
Main classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes