See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Нанасяне на абразивно-устойчиво, пожароустойчиво и удароустойчиво каучуково защитно покритие на пепелосмивни апарати Ду 700 и Ду 500
Beschreibung: Нанасяне на абразивно-устойчиво, пожароустойчиво и удароустойчиво каучуково защитно покритие на пепелосмивни апарати Ду 700 и Ду 500, съгласно Спецификация – Приложение №1, Технически изисквания – Приложение №2 и Чертежи.
Interne Kennung: 427878
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001