2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategische ontwikkeling, creatie en uitvoering van communicatiecampagnes
Beschreibung: De opdracht betreft het strategisch ontwikkelen, creëren en uitvoeren van communicatiecampagnes voor Waterschap Amstel, Gooi en Vecht. De Aanbestedende dienst beoogt met drie (3) communicatiebureaus een raamovereenkomst te sluiten voor een initiële looptijd van twee (2) jaar, met tweemaal een verlengingsoptie van één (1) jaar. De geraamde omvang bedraagt € 500.000 exclusief btw per jaar en maximaal € 2.000.000 exclusief btw gedurende de volledige looptijd.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever kan de reguliere opdrachtwaarde gedurende de looptijd onder de in de Aanbestedingsstukken beschreven voorwaarden met maximaal 25% verhogen. De absolute maximumwaarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 2.500.000 exclusief btw.