2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z DYSTRYBUCJĄ DLA SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU” Nr Spr. 1121
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług dystrybucji do Szpitala Powiatowego w Radomsku. 2Szacowane zapotrzebowanie na okres 24-ch miesięcy wynosi 6 000 MWh. 3.Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. 2022, poz. 1385 ze zm.) oraz w oparciu o przepisy wykonawcze do tej ustawy, w szczególności Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego ( Dz. U. z 2023r., poz. 819), ustawie z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 2166), Taryfie dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (Taryfie OSD), Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) oraz zgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa. Energia elektryczna zakupiona w ramach niniejszego zamówienia zostanie w całości przeznaczona na potrzeby własne Zamawiającego. 5. Dostawa energii zgodnie z przepisami Ustawy z 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne w 2024r. i 2025r. 6. Obecnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego dla wszystkich punktów poboru jest PGE Dystrybucja S.A. Łódź - Teren. 7. Obecny dostawca energii to firma PGE Obrót S.A , umowa z dostawcą obowiązuje do 31.12.2025r. 8. Kod CPV: 09310000-5 – elektryczność 65310000-9 - przesył energii elektrycznej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży oraz świadczenia usług dystrybucji do Szpitala Powiatowego w Radomsku.