660672-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – D-13/N/26 Dostawa środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic i materiałów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D-13/N/26 Dostawa środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic i materiałów medycznych
Beschreibung: Dostawa środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic i materiałów medycznych
Vorherige Bekanntmachung: 335398-2026
Interne Kennung: D-13/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia wynikająca z konieczności zapewnienia nieprzerwanego dostępu do środków ochrony indywidualnej, które stanowią podstawowy element zabezpieczenia personelu medycznego oraz pacjentów przed zagrożeniami epidemiologicznymi. Aktualny stan zapasów magazynowych oraz zwiększone potrzeby na przedmiotowe środki powodują, że zachowanie standardowych terminów składania ofert mógłby doprowadzić do powstania ryzyka przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych, co z kolei mogłoby doprowadzić do narażenia zdrowia pacjentów. Szpital musi mieć zapewnioną płynność w zakresie realizacji swoich zadań statutowych. Zamawiający wskazuje, że konieczność pilnego udzielenia zamówienia wynika z dynamicznej sytuacji związanej z funkcjonowaniem podmiotu leczniczego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Sterylny fartuch chirurgiczny
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.2 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 2 Sterylny fartuch chirurgiczny
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Ubranie chirurgiczne jednorazowe bluza + spodnie
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.3 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 3 Ubranie chirurgiczne jednorazowe bluza + spodnie
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Rękawice diagnostyczne, lateksowe, bezpudrowe, jednorazowe
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.5 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 5 Rękawice diagnostyczne, lateksowe, bezpudrowe, jednorazowe
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, jednorazowe
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.6 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 6 Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, jednorazowe
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, z przedłużonym mankietem
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.7 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 7 Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, z przedłużonym mankietem
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Koc termiczny ratunkowy
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.30 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 30 Koc termiczny ratunkowy
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Specjalistyczne podpaski
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.31 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 31 Specjalistyczne podpaski
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Ochraniacze włókninowe na obuwie z gumką
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.32 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 32 Ochraniacze włókninowe na obuwie z gumką
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Półmaska FFP2
Beschreibung: Szczegółowy opis części zawiera załącznik nr 1.33 do Formularza ofertowego
Interne Kennung: Część 33 Półmaska FFP2