2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herbestemming en renovatie van de Sint-Pieterskerk tot bibliotheek en leescafé
Beschreibung: De opdracht omvat de werken voor de herbestemming en renovatie van de Sint-Pieterskerk tot bibliotheek en leescafé.
Interne Kennung: bestek nr 1470
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 231016 - 1
Interne Kennung: 1