660682-2026 - Wettbewerb
Polen – Blutbeutel – Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawów jednorazowego użytku do wytwarzania ubogoleukocytarnego zlewanego koncentratu krwinek płytkowych wraz z dzierżawą dwóch urządzeń.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawów jednorazowego użytku do wytwarzania ubogoleukocytarnego zlewanego koncentratu krwinek płytkowych wraz z dzierżawą dwóch urządzeń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawów jednorazowego użytku do wytwarzania ubogoleukocytarnego zlewanego koncentratu krwinek płytkowych wraz z dzierżawą dwóch wieloprogramowych urządzeń do obsługi wyżej wymienionych zestawów
Interne Kennung: ZP/PN/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dyrektywa 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawów jednorazowego użytku do wytwarzania ubogoleukocytarnego zlewanego koncentratu krwinek płytkowych wraz z dzierżawą dwóch wieloprogramowych urządzeń do obsługi wyżej wymienionych zestawów
Menge: 8 000 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak prawa opcji
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/PN/14/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dyrektywa 2014/24/UE
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33141613 Blood bags
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 8 000 pieces
Options:
Description of the options: Brak prawa opcji
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/14/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Dyrektywa 2014/24/UE
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 33141613 Pojemniki na krew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 8 000 sztuki
Opcje:
Opis opcji: Brak prawa opcji