See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer beszerzés 2026
Beschreibung: Élelmiszer alapanyagok beszerzése az alábbiak szerint: 1. rész: Mirelit termékek A rész keretösszege: 37.025.850,- Ft. 2. rész: Zsiradékok A rész keretösszege: 9.867.600,- Ft. 3. rész: Konzerváruk A rész keretösszege: 33.232.668,- Ft. 4. rész: Gyümölcslevek, ásványvizek A rész keretösszege: 2.967.350,- Ft. 5. rész: Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek A rész keretösszege: 8.018.280,- Ft. 6. rész: Száraztészták A rész keretösszege: 3.848.300,- Ft. 7. rész: Cukrásztermékek A rész keretösszege: 474.620,- Ft. 8. rész: Fűszerek, ízesítők A rész keretösszege: 5.988.535,- Ft. 9. rész: Kényelmi termékek A rész keretösszege: 188.945,- Ft. 10. rész: Édesipari termékek A rész keretösszege: 6.353.180,- Ft. 11. rész: Tőkehúsok A rész keretösszege: 32.893.500,- Ft. 12. rész: Szárnyashúsok A rész keretösszege: 15.614.680,- Ft. 13. rész: Húskészítmények A rész keretösszege: 41.745.555,- Ft. 14. rész: Tej és tejtermékek A rész keretösszege: 58.137.880,- Ft. 15. rész: Kenyér, pékáruk A rész keretösszege: 35.401.477,- Ft. Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásokban (az ártáblázatokban). Ajánlatkérő a részenkénti keretösszeg 85%-ára lehívási kötelezettséget vállal. Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ; Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó. A R. 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel AK felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. AK felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
Interne Kennung: EKR001566062026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mirelit termékek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 1. rész: Mirelit termékek Pangasius halfilé 120-170g 10/1 10%-os vagy 20 %-os JÉGLAZÚR KG 4 000 Csirke felső comb KG 800 Csirke mell filé KG 2 000 Csirke máj (szív nélkül) KG 200 Csirke egészcomb KG 300 Pulyka comb filé KG 1 000 Pulyka mell (filé) KG 100 Fehér répa 2,5 kg KG 600 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő részenként opciós értékként a keretösszeg +15%-ával eltérhet. Az opciós mennyiség lehívása ajánlatkérő számára nem kötelező.
Los: LOT-0002
Titel: Zsiradékok
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 2. rész: Zsiradékok Étolaj 10l (napraforgó alapú) L 1 300 Étolaj 1l (napraforgó alapú) L 6 000 Minimargarin (0,02 kg-os, min 25% vagy min 48%-os zsírtartalom) KG 500 Ráma margarin (500g-os, 70%-os zsírtartalom) sütéshez, krémekhez, vagy a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (5) bekezdése szerint azzal egyenértékű KG 170 Margarin csészés (400g-os, min 48% zsírtartalom) KG 1 500 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/2
Los: LOT-0003
Titel: Konzerváruk
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: Paradicsompüré (28-30ref %-os, 5/4 db 300 Citromlé (50%-os) 1/1 Citromtartalom: 50 %, 1 literes kiszerelés l 2 950 Akácméz 1/1 l 40 Meggybefőtt 5/4 magozott db 24 Vegyes vágott savanyúság 5/1 db 30 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/3
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő részenként opciós értékként a keretösszeg +15%-ával eltérhet. Az opciós mennyiség lehívása ajánlatkérő számára nem kötelező. Részletesen KD
Los: LOT-0004
Titel: Gyümölcslevek, ásványvizek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 4. rész: Gyümölcslevek, ásványvizek Gyümölcslé 1/1 (100 %-os gyümölcstartalom) többféle ízben Db 350 Ásványvíz 1,5 l-es szénsavmentes Db 800 Ásványvíz 0,5 l-es szénsavmentes Db 5300 Ásványvíz 0,5 l-es szénsavas Db 5300 100%-os gyümölcslé 0,2 l Db 14900 Ásványvíz 1,5 l-es szénsavas Db 800 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/4
Los: LOT-0005
Titel: Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 5. rész: Cereáliák, cukrok, szárazhüvelyesek Búzadara (1 kg-os) Kg 950 Buzaliszt BL 55-ös 25 kg Kg 2800 Búzaliszt BL55 (1 kg-os) Kg 3400 Kukoricaliszt (1 kg-os) Kg 70 Szezámmag Kg 20 Rizs "A" 1/1 Kg 6300 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/5
Los: LOT-0006
Titel: Száraztészták
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 6. rész: Száraztészták Nagykocka, fodros durum (5 kg-os) Kg 900 Spagetti durum (5 kg-os) Kg 1 240 Tarhonya durum (5 kg-os) Kg 1 140 Lassegne 5/1 Kg 40 Levestészta durum 5kg(eperlevél, ABC, csillag, gyűrűr, kiskocka) Kg 730 Cérnametélt durum 5 kg Kg 90 Orsótészta durum 5kg Kg 1 100 Fodros metélt durum 5kg Kg 900 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/6
Los: LOT-0007
Titel: Cukrásztermékek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 7. rész: Cukrásztermékek Csokoládé bevonó (étcsoki, 1 kg-os) Kg 15 Mazsola 1/1 Kg 8 Kókuszreszelék 1/1 Kg 20 Rumaroma 20 ml-es Db 150 Vanilía aroma 20 ml Db 60 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/7
Los: LOT-0008
Titel: Fűszerek, ízesítők
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 8. rész: Fűszerek, ízesítők Babérlevél (250 g-os) Kg 8 Bors egész (250 g-os) Kg 8 Csemegepaprika (őrölt, 1 kg-os) Kg 250 Ecet 10%-os (biológiai erjesztéssel készült) L 988 Fahéj (őrölt, 1000 g-os) Kg 9 Köménymag (egész 250 gr-os) Kg 3 Köménymag (őrölt 145 gr-os) Kg 37 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/8
Los: LOT-0009
Titel: Kényelmi termékek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 9. rész: Kényelmi termékek Stamag Felületi magkeverék sötét (10 kg négyféle magvat tartalmazó termék felületi díszítésre és ízesítésre) Kg 10 Mella Muffin keverék 12,5 kg(kész keverék, kevert omlós sütemények előállítására Kg 25 Kelttészta keverék 25 kg (alapkeverék tojással dúsított, omlós és leveles tészták előállításához Kg 25 Brownie mix 12,5 kg (süteménypor gluténmentes, izletes, szaftos hosszan friss sütemények pl brownie készítéséhez Kg 25 Aszpik/étkezési zselatin 0,80 kg Kg 8 Omlós linzer keverék 12,5 kg (kész keverék omlós és linzer tészta egyenletes minőségű ellátásához) kg 13 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/9
Los: LOT-0010
Titel: Édesipari termékek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 10. rész: Édesipari termékek Müzliszelet (20 gr-os) Db 7 200 Abonett glutén mentes (0,10 kg/csomag) Kg 220 Háztartási keksz (1/1) Kg 980 Babapiskóta (4 kg-os) Kg 310 Kakaópor (20-22 %-os kakaótartalommal 1/1) Kg 55 Dörmi piskóta szelet Db 1 800 Bombi Db 500 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/10
Los: LOT-0011
Titel: Tőkehúsok
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 11. rész: Tőkehúsok Húsos csont (Karaj , tarja ) kg 5 040 Marhacomb (dió,rózsa,frikandó) kg 30 Sertéscomb (csont nélkül) kg 10 800 Sertéskaraj (csont nélkül) kg 8 500 Sertéslapocka kg 10 Sertés tarja (csont nélkül) kg 10 Sertéscsülök (hátsó) kg 40 Fehér csont kg 240 Sertés császárhús csont nélküli kg 30 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/11
Los: LOT-0012
Titel: Szárnyashúsok
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában 12. rész: Szárnyashúsok Csirkecomb egész max 35 dkg/db Kg 1 900 Csirkemell filé Kg 3 100 Csirkeszárny 1/1 Kg 170 Pulykamell filé Kg 800 Zúza csirke Kg 15 Csirke felsőcomb Kg 1 100 Csirkemáj (szív nélkül) Kg 1 050 Pulyka felsőcomb filé Kg 1 400 Részletesen KD:
Interne Kennung: EKR001566062026/12
Los: LOT-0013
Titel: Húskészítmények
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 13. rész: Húskészítmények Kenyérszalonna kg 35 Kolozsvári szalonna kg 330 Debreceni kolbász (10 dkg-os kiszerelés) kg 770 Füstölt főtt tarja kg 80 Füstölt főtt császárszalonna kg 50 Kárpáti szalámi kg 290 Turista felvágott kg 100 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/13
Los: LOT-0014
Titel: Tej és tejtermékek
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 14. rész: Tej és tejtermékek Laktózmentes tej 1/1 l 140 Tejföl 5/1 12% zsírtartalom l 4 700 Kefír 150 natúr db 51 100 Joghurt (natúr 150g-os) db 68 100 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/14
Los: LOT-0015
Titel: Kenyér, pékáruk
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés a Sopron Megyei Jogú Önkormányzat helyi központosított közbeszerzéshez tartozó intézmények élelmiszer nyersanyagigényének ellátása tárgyában: 15. rész: Kenyér, pékáruk Vizes zsemle 54 g-os Db 30000 Magos zsemle (40g) Db 7400 Korpás zsemle (54g) Db 115900 Tejes kifli 44 g-os Db 16800 Élesztő (0,5 kg-os) Kg 23 Fonott kalács (0,5 kg-os) Kg 150 Részletesen KD
Interne Kennung: EKR001566062026/15
2. Procedure
Procedure
Title: Élelmiszer beszerzés 2026
Internal identifier: EKR001566062026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mirelit termékek
Internal identifier: EKR001566062026/1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Zsiradékok
Internal identifier: EKR001566062026/2
Lot: LOT-0003
Title: Konzerváruk
Internal identifier: EKR001566062026/3
Lot: LOT-0004
Title: Gyümölcslevek, ásványvizek
Internal identifier: EKR001566062026/4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: EKR001566062026/5
Lot: LOT-0006
Title: Száraztészták
Internal identifier: EKR001566062026/6
Lot: LOT-0007
Title: Cukrásztermékek
Internal identifier: EKR001566062026/7
Lot: LOT-0008
Title: Fűszerek, ízesítők
Internal identifier: EKR001566062026/8
Lot: LOT-0009
Title: Kényelmi termékek
Internal identifier: EKR001566062026/9
Lot: LOT-0010
Title: Édesipari termékek
Internal identifier: EKR001566062026/10
Lot: LOT-0011
Title: Tőkehúsok
Internal identifier: EKR001566062026/11
Lot: LOT-0012
Title: Szárnyashúsok
Internal identifier: EKR001566062026/12
Lot: LOT-0013
Title: Húskészítmények
Internal identifier: EKR001566062026/13
Lot: LOT-0014
Title: Tej és tejtermékek
Internal identifier: EKR001566062026/14
Lot: LOT-0015
Title: Kenyér, pékáruk
Internal identifier: EKR001566062026/15