Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Ratuszowa 5
Stadt: Wronki
Postleitzahl: 64-510
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90620000 Usługi odśnieżania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Ratuszowa 5
Miejscowość: Wronki
Kod pocztowy: 64-510