660739-2023 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von Zentralheizungen – Onderhoud van cv-installaties en regenwaterpompinstallaties in Ninove en Velzeke
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van cv-installaties en regenwaterpompinstallaties in Ninove en Velzeke
Beschreibung: Voorliggende dienstverleningsopdracht omvat voornamelijk:-het onderhoud, de herstellingen en desgevallend de vervanging van installaties voor verwarming en productie sanitair warm water op gas in verhuurde woningen;-het onderhoud, de herstellingen en desgevallend de vervanging van collectieve installatie voor verwarming en productie sanitair warm water op gas in verhuurde appartementen;-het onderhoud van installaties voor regenwaterpompinstallaties in verhuurde woningen.
Interne Kennung: 10/26/2023 5:25 PM 3PID90 2023/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Onderhoud van cv-installaties en regenwaterpompinstallaties in Ninove en Velzeke
Interne Kennung: 2023/002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 45259300 Reparatur und Wartung von Heizanlagen, 42122130 Wasserpumpen