660742-2026 - Ergebnis
Ungarn – Vermessungsarbeiten – Megvalósulást követő geodéziai szolgáltatások
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Megvalósulást követő geodéziai szolgáltatások
Beschreibung: 1. rész: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása – Baja régió 2. rész: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása – Békéscsaba régió 3. rész: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása – Kecskemét régió A közbeszerzés tárgya szerinti szolgáltatás részletes feladatleírását a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 762889-2025
Interne Kennung: EKR001881792025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Békéscsaba régió
Beschreibung: Nyomvonalas villamos hálózatok és tartozékaik építés-bontásához kapcsolódó kivitelezési, bemérési és nyilvántartási tevékenységek geodéziai támogatása keretszerződés keretében 40 000 000,- Ft keretösszeg erejéig. Az Ajánlatkérő a Keretösszeg felhasználására legfeljebb annak 70 %-ig vállal kötelezettséget. Várható mennyiségi adatok 18 hónapra: Légvezeték csatlakozó bemérése és bedolgozása 45 db Földkábel csatlakozó bemérése és bedolgozása 345 db Hálózat bemérés és bedolgozás 192 km Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 pontig 150 db Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 felett 225 db Önálló hálózat bedolgozás 6 km Kábel nyomvonal műszeres meghatározás 2 km Mérnöknapos geodéziai szolgáltatás 2 mérnöknap Indokolatlan kiszállás 2 db A keretösszeg terhére a lehívások havi gyakorisággal történnek. Az egy időben teljesítendő megrendelés várható legnagyobb volumene tervezetten: Összesen 23 db csatlakozó és 11 km hálózat bemérése. Légvezeték csatlakozó bemérése és bedolgozása 3 db Földkábel csatlakozó bemérése és bedolgozása 20 db Hálózat bemérés és bedolgozás 11 km Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 pontig 9 db Pontszerű bemérés és bedolgozás 5 db felett 13 db Önálló hálózat bedolgozás 1 km Kábel nyomvonal műszeres meghatározás 1 km Mérnöknapos geodéziai szolgáltatás 1 mérnöknap Indokolatlan kiszállás 1 db A közbeszerzés tárgya szerinti szolgáltatás részletes feladatleírását a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001881792025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste