660763-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen – Kanianka, zásobovanie vodou – SO2 – rekonštrukcia vodovodného potrubia v Bojniciach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanianka, zásobovanie vodou – SO2 – rekonštrukcia vodovodného potrubia v Bojniciach
Beschreibung: Predmetom zákazky je aktualizácia projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a realizáciu stavby a zhotovenie diela: „Kanianka – zásobovanie vodou – SO2 – rekonštrukcia vodovodného potrubia v Bojniciach“, vrátane prevádzkového a manipulačného poriadku, archeologického prieskumu, geodetického zamerania, projektu organizácie výstavby, projektu dočasného dopravného značenia, dokumentácie skutkového vyhotovenia a plánu užívania verejnej práce (ďalej len „dielo“). Riešené územie v meste Bojnice sa nachádza v časti Dubnica, kat. územie Dubnica. Jedná sa o líniovú stavbu. Rekonštrukcia vodovodného potrubia je riešená v husto zastavanom území mesta v ceste III/1775. V riešenom území sa nachádzajú podzemné a nadzemné inžinierske siete vodovod, kanalizácia splašková, kanalizácia dažďová, plynovod, telekom, DIGI, ktoré majú vplyv na návrh trasy rekonštruovaného vodovodu. Priestor pre výstavbu vodovodu je veľmi stiesnený a preto navrhujeme rekonštrukciu vodovodu riešiť v trase existujúceho vodovodu jeho výmenou za nové vodovodné potrubie. Od križovatky Velvárskej a Dubnickej ulici budú vedené v súbehu potrubia SO-01 a SO-02 v ceste III/1775 až po koniec rekonštrukcie vodovodného potrubia. Pri realizácii nebude potrebná žiadna demolácia objektov ani výrub stromov. Výstavba si nevyžaduje preložky inžinierskych sietí
Interne Kennung: STVS_VOD03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232151 Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen
5. Los
Los: LOT-0001